تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تحلیل پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در گفتگوی ائل با بیضایی مطرح شد:

مبارزه تا برقراری عدالت و نابودی سیطره کفر جهانی ادامه خواهد داشت / این پیروزی، آزادی قدس شریف از لوث صهیونیست ها را نزدیک تر کرد

بیضایی، استاد دانشگاه و برادر شهید مدافع حرم محمودرضا بیضایی در گفتگو با ائل به تحلیل پیروزی جبهه مقاومت اسلامی پرداخت.

مبارزه تا برقراری عدالت و نابودی سیطره کفر جهانی ادامه خواهد داشت / این پیروزی، آزادی قدس شریف از لوث صهیونیست ها را نزدیک تر کرد

احمدرضا بیضایی، برادر شهید مدافع حرم محمودرضا بیضایی در گفتگو با خبرنگار ائل ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت اسلامی به امت های اسلامی و مجاهدان جبهه مقاومت اسلامی،  گفت: داعش طرح استکباری و نقشه شوم برای آینده امت اسلامی و سرنوشت کشورهای اسلامی بود که از انبان دسیسه های کشورهای مرتجع عرب و مزدور استکبار و با حمایت اربابان آنها بیرون آمده بود.

پیروزی جبهه مقاومت، پیروزی بر آمریکا در منطقه بود

وی ادامه داد: جا دارد از شهدای والامقام جبهه مقاومت اسلامی یادی کنیم و از روح مطهر همه این شهدا برای ادامه استمداد بطلبیم تا شاهد پیروزی نهایی اسلام بر کفر و شرک جهانی باشیم.

برادر شهید بیضایی در خصوص احساس خود بعد از شنیدن خبر پیروزی جبهه مقاومت اسلامی، بیان داشت: بعد از شنیدن این خبر شادی بزرگ همراه با حس افتخار داشتم؛ برای اینکه این پیروزی بسیار بزرگی است بنابراین شادی آن هم بسیار بزرگ و زایدالوصف است.

وی تاکید کرد: پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر داعش، پیروزی فقط بر یک گروهک گمراه و مزدور نیست؛ همانطور که در بیانات رهبر انقلاب همگان شنیدند این پیروزی بر آمریکا در منطقه بود.

با پایان فتنه داعش، مبارزه تمام نشده / تشریح اقدامات فرهنگی لازم برای مقابله با فتنه های بعدی دشمنان

این استاد دانشگاه ضمن اشاره به تداوم مبارزه، تصریح کرد: با پایان فتنه داعش، مبارزه تمام نشده و نخواهد شد؛ مبارزه ان شاءالله تا برقراری عدالت در سراسر کره زمین و نابودی سیطره کفر جهانی ادامه خواهد داشت و یادمان نرود جمله امام راحل را که فرمودند تا کفر و شرک هست؛ مبارزه است و تا مبارزه است؛ ما هستیم.

وی در خصوی لزوم اتخاذ تدبیر برای فتنه های بعدی مستکبرین برای امت اسلامی اذعان داشت: حفظ آمادگی و روحیه مقاومت، افزایش دشمن شناسی، وحدت میان ملل منطقه و امت اسلامی، تلاش برای بزرگ تر کردن جبهه مقاومت اسلامی و یارگیری برای این جبهه، تلاش برای ایجاد آگاهی میان امت اسلامی می تواند از جمله اقدامات اثرگذار برای مقابله با فتنه های بعدی دشمنان باشد.

جهل امت اسلامی دستاویزی برای فتنه های مستکبرین است

وی ضمن ابراز تاسف از وجود جهل در بین برخی کشورهای اسلامی، افزود: امت اسلامی متاسفانه گرفتار جهل است و همین جهل دستاویزی برای فتنه های مستکبرین است و امیدواریم به برکت خون شهدای جبهه مقاومت اسلامی، این جهل شکسته شود و همه بیدارتر شوند تا فتنه های آینده مثل همین فتنه داعش خنثی شود و سیطره آمریکا و اسرائیل بر این منطقه و ذخایر آن و ملت های مسلمان پایان پذیرد.

خلاهای فرهنگی برای شناساندن نهضت جهانی مقاومت، ناشی از کم کاری ما و دست های خائنانه پشت پرده است

این فعال فرهنگی در پاسخ به سوالی در خصوص کار فرهنگی مدنظر رهبر انقلاب اسلامی بعد از این پیروزی گفت: باید کار فرهنگی برای آگاه سازی افکار عمومی در جامعه صورت گیرد برای اینکه بسیاری از نخبگان و سیاسیون و مردم هستند که هنوز هیچ شناختی از جبهه مقاومت و ابعاد و ضرورت آن ندارند و این خلا حاصل کار نکردن های قبلی ما است.

وی افزود: باید قبول کنیم که بعد از پذیرش قطعنامه در سال 67 کار فرهنگی خاصی نکردیم که یا قصور داشتیم یا دست هایی به قصد خیانت وجود داشت که مانع کار فرهنگی شده تا شبهات امروز بی پاسخ نماند.

برادر شهید مدافع حرم بیضایی خاطر نشان کرد: بسیاری این سوال را می کنند که چرا باید در یک کشور دیگری و برای رئیس جمهور دولت دیگری بجنگیم؛  همه این ها در پیام های آخر حضرت امام خمینی(ره) مخصوصا در پیام مشهور پذیرش قطعنامه پاسخ داده شده که فرمودند جنگ ما جنگ عقیده است و مرز نمی شناسد.

وی با بیان اینکه این سوالات و شبهات در خصوص جنگ ما در جغرافیای دیگر، نشان از وجود خلا فرهنگی است؛ گفت: امام(ره) در پیام خود به بسیج طلاب و دانشجو می فرمایند باید هسته های مقاومت را به وجود آورید و امروز هسته های مقاومت در منطقه در حال شکل گیری است و از منطقه خارج خواهد شد.

باید  امت اسلامی را به وحدت، بیداری  و دشمن شناسی دعوت کنیم

بیضایی تاکید کرد: بخش دوم کار فرهنگی ما که دامنه آن بسیار وسیع بوده که نیاز به نیروی تخصصی دارد؛ همان کار بر روی ملت های منطقه و جهان اسلام می باشد و باید زبان ملت های اسلامی یعنی عربی و در صورت لزوم زبان انگلیسی را یاد بگیریم و با آنها ارتباط برقرار کنیم و امت اسلامی را به وحدت، بیداری، شناخت فتنه ها و دشمن شناسی دعوت کنیم.

پیام جبهه مقاومت برای منادیان برجام منطقه ای روشن است

وی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه چه پیامی برای مدعیان مذاکره در جبهه مقاومت و منادیان برجام منطقه ای دارید؛ بیان داشت: اکنون صحنه به قدری روشن است که همه پیام ها از در و دیوار به این افراد در حال صادر شدن است و اگر چشم و گوش باز داشته باشند متوجه می شوند و اگر عنادی با جبهه مقاومت نداشته باشند؛ باید این پیام ها را درک کنند.

 این عضو هیئت علمی دانشگاه ادامه داد: دشمن با بودجه نظامی کلان و تجهیزاتش مقهور جوانان حزب اللهی منطقه در جبهه مقاومت شد و طرح 30 ساله ایجاد خاورمیانه جدید توسط جوانان مومن به شکست کشانده شد و این مایه عبرت است.

ادبیات مستکبرانه وزیرخارجه آمریکا در مذاکرات هسته ای مایه عبرت شود

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران، خاطر نشان کرد: وزیر خارجه متکبر آمریکا بعد از بلند شدن از میز مذاکره در تریبون اعلام می کند که مادربزرگ های آمریکایی برای نوه های خود تعریف کنند که من در یک اتاقی با وزیر خارجه ایران پشت میز نشستم و او را شکست دادم و این اتفاقات مایه عبرت است و این نوع ادبیات دشمن شایسته شان انقلاب اسلامی و زحمات رزمدگان جبهه مقاومت اسلامی نیست.

تبیین تفاوت دیدگاه شهید بیضایی و مقدس مآب ها در زمینه سازی برای ظهور

برادر شهید بیضایی در پاسخ به سوالی در خصوص تفاوت دیدگاه شهید بیضایی که فرمود "شیعه بدنیا آمدیم تا موثر در ظهور امام زمان شویم" با دیدگاه عده ای که ادعا داشتند " فتنه داعش از علائم ظهور است و حضور ما در میدان نبرد تاثیری ندارد "؛ گفت: تفاوت این دو دیدگاه از زمین تا آسمان است؛ یکی معتقد است که برای ظهور شمس آل محمد(ص) نباید بیکار نشست و معتقد به ایجاد آگاهی بین امت اسلامی و حتی ملل غیر اسلامی است و دیدگاه دوم معتقد به نشستن و عدم کار کردن است و اعتقادی به مبارزه و فرهنگ ایثار و شهادت ندارد و یک مقدس مآبی خشک است که اتفاقا دشمنان و مستکبرین به آن علاقه مند هستند.

به سردار سلیمانی عرض می کنم خودم و فرزندانم بر عهد برادر شهیدم پایبندیم

بیضایی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه چه پیامی به سردار سلیمانی دارید؛ گفت: به عنوان یک سرباز صفر برای اسلام و انقلاب به سردار عرض می کنم که ما دو برادر بودیم که یکی تکلیف خودش را در زمان خودش به درستی تشخیص داد و بدون تزلزل و با یقین کامل پا در میدان گذاشت و تا آخرین نفس ایستادگی و مقاومت کرد و به شهادت رسید و بنده بر همان عهد هستم و اعلام آمادگی می کنم که هر لحظه ایشان به ما اذن دهند؛ برای حضور در میدان نبرد در رکاب ایشان لحظه ای تردید نخواهیم کرد.

وی افزود: من دو پسر 11 و 3 ساله دارم و این دو پسر را برای آینده نهضت جهانی اسلام آماده می کنم ولی اگر لازم شد من این دو پسر را هم با خود به میدان نبرد در جبهه مقاومت خواهم آورد.

کمرنگ بودن جشن های پیروزی مقاومت ناشی از عدم درک ابعاد این پیروزی بزرگ است

بیضایی کمرنگ بودن جشن های پیروزی جبهه مقاومت در تبریز را ناشی از خلاهای فرهنگی عنوان کرده و افزود: علت اینکه شاهد بی جشنی هستیم به دلیل درک نکردن ابعاد این پیروزی است و شناخت درستی از این جبهه که از زمان نهضت امام خمینی(ره) از سال 42 شروع شده؛ وجود ندارد که بخشی از آن به جهت عدم کار فرهنگی ما و بخشی دیگر ناشی از دست های خائن پشت پرده برای به گوشه راندن فرهنگ ایثار و شهادت و تقبیح این فرهنگ است.

زمانی عده ای فرهنگ ایثار و شهادت را با شعار "یامهدی" پاک می کردند!

وی خاطر نشان کرد: حتی در سال های اولیه بعد از پایان جنگ تحمیلی، جمل بر این می شد که عده ای نمی گذارند مردم زندگی کنند و شادی کنند و بر این اساس بود که مجموعه هایی مثل شهرداری تهران در سال های ابتدایی بعد از پایان جنگ، اقدام به پاک کردن تصاویر شهدا در خیابان ها کرده و به جای آن شعارهایی مذهبی از جمله "یا مهدی" نوشتند که علی الظاهر شعارها خوب بودند اما خباثت کار در این بود که فرهنگ ایثار و شهادت را با "یامهدی" پاک کنیم.

پیروزی جبهه مقاومت، آزادی قدس شریف از لوث صهیونیست ها را نزدیک تر کرد

این برادر شهید مدافع حرم در خصوص اینکه آیا پیروزی جبهه مقاومت اسلامی زمینه ساز آزادی قدس شریف است؛ تصریح کرد: قطعا همینطور است و این جز یقین های ماست و این یقین را از زمان جنگ تحمیلی داریم و در پیام پذیرش قطعنامه توسط امام(ره) به صراحت اعلام شده که جنگ ما به فتح فلسطین منجر خواهد شد و پیروزی های جبهه مقاومت این پیروزی را به مراتب نزدیک تر کرده و در آینده نزدیک شاهد آزادی قدس شریف و بازگشت آن به آغوش اسلام و پاک شدن لوث اشغاگران صهیونیست از ساحت قبله اول مسلمین و قدس شریف خواهیم بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Ys4ZNY
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***