تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در دیدار کانوان هواداران تراکتورسازی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی مطرح شد؛

دبیری: تیم تراکتور باید سهامی عام شود / انتقاد قلیچ خانی از بی مهری مسئولین استان / حجت الاسلام آل هاشم: طرفدار تراکتورسازی هستم

عصر امروز اعضای کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار کردند.

دبیری: تیم تراکتور باید سهامی عام شود / انتقاد قلیچ خانی از بی مهری مسئولین استان / حجت الاسلام آل هاشم: طرفدار تراکتورسازی هستم

به گزارش ائل، عصر امروز اعضای کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار و در مورد مشکلات این باشگاه به گفتگو پرداختند.

تراکتور مردمی ترین تیم در بین تیم های ترک زبان دنیا است

در ابتدا شهرام دبیری با بیان اینکه تراکتور مردمی ترین تیم ایران است؛ افزود: این تیم  نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز طرفدار دارد و مردمی ترین تیم در بین تیم های ترک زبان دنیا محسوب می شود.

وی ادامه داد: تراکتورسازی تاکنون موفقیت های خوبی داشته اما هواداران انتظارات بالایی دارند و باید برآورده شود.

دبیری کانون هواداران باشگاه را راهکار مناسبی برای رشد مسایل فرهنگی دانسته و اذعان داشت: وجود هواداران تبدیل به فرصت شده و این هواداران  به سطحی از فرهنگ رسیدند که حتی وقتی تیم می بازد نیز به  تشویق می پردازند.

وی مشارکت باشگاه در کمک به مردم زلزله زده زلزله یا حضور برنامه های فرهنگی را از دیگر اقدامات مثبت کانوان هواداران برشمرد و افزود: این تیم مردمی است   نیاز به حمایت جدی و مستمر و  ثبات مدیریتی دارد  و افت تیم باعث دلسردی هواداران شده و نشاط و شادابی از بین می رود؛ بنابراین بهتر است باشگاه را بعنوان شرکت سهامی ثبت کنیم تا مردم هم سهمی داشته باشند و هیات مدیره ای هم برای اداره حضور داشته باشد.

امام جمعه تبریز: هواداران تراکتور به حق ملقب به پرشورها هستند / طرفدار تراکتورسازی هستم

در ادامه قلیچ خانی، رئیس کانون هواداران ضمن صحبت های کوتاهی در خصوص فعالیت های این کانون از بی توجهی مسئولین گلایه کرده و گفت: درِ خیلی از مسولین را زدیم اما کسی به تیم کمک نکرد.

سپس حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه تیم تراکتور موجب افتخار آذربایجان است؛ تصریح کرد:  هواداران این تیم  جوانان پرشور و انقلابی هستند و به حق ملقب به پرشورها هستند.

وی افزود: تبریز و آذربایجان از نظر تربیت نیروهای ورزشی مخصوصا فوتبال در سطح کشور زبانزد است و امروز هم هواداران تراکتور در کل کشور پراکنده هستند و در بازی های تیم در شهرهای مختلف برای تشویق حضور پیدا می کنند.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: باید  برای موفقیت روزافزون تیم تلاش کرد و  مسئولین استان همگی باید از تیم حمایت کنند.

حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه من خودم طرفدار تیم تراکتورسازی هستم؛ گفت: حضور پرشور هواداران حرکت خوبی در کشور و حتی خارج از کشور بوجود آورده است.

وی ادامه داد: اکثر شعارهای هواداران حماسی است گاها در گوشه کنار شعارهای حاشیه ای شنیده می شود که  لیدر و هواداران اصیل جلوی اینها را بگیرند و تا الان هم اینطور بوده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/1hs4HD
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***