تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی؛

سامانه جامع گردشگری "تبریز ۲۰۱۸ " رونمایی شد

سامانه جامع گردشگری "تبریز ۲۰۱۸" با حضور علی اصغر مونسان، معاونت ریاست جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تبریز رونمایی شد.

سامانه جامع گردشگری "تبریز ۲۰۱۸ " رونمایی شد

به گزارش ائل، سامانه جامع گردشگری "تبریز 2018" بانک اطلاعاتی جامع از تمامی مناطق گردشگری، تاریخی، صنایع دستی و معرفی فرهنگ و فرصت های سرمایه گذاری و دیگر اطلاعات جامع در استان و شهر تبریز است که در راستای جذب گردشگر در سال 2018 می تواند نقش بی بدیلی را در راهنمایی هر چه بهتر گردشگران ارائه نماید.
مقدمات راه اندازی این سامانه از تابستان سال جاری به همت شرکت خصوصی ریزکاران که در بخش فناوری اطلاعات فعالیت می کند، آغاز شد.
این شرکت طی تفاهم نامه ای با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان راه اندازی این سامانه را بر عهده گرفته و طی سه ماه این سامانه به صورت کامل و به پنج زبان فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی و ترکی آذری راه اندازی شده است.
این سامانه صبح امروز و با حضور معاونت ریاست جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، استاندار آذربایجان شرقی و سایر اعضای ستاد ملی و استانی تبریز 2018 در نشست این ستاد در سالن اجتماعات استانداری آذربایجان شرقی رونمایی شد.
این سایت از طریق نشانی oic-tabriz2018.ir قابل دسترسی می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/e12Kfx
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***