تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی در گفتگو با ائل:

با شکست داعش، وعده الهی در مورد پیروزی مستضعفین تحقق یافت / اسلام ناب محمدی بر اسلام آمریکایی غلبه کرد

پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی در گفتگو با ائل در خصوص شکست نهایی داعش در منطقه گفت: وعده الهی در مورد پیروزی مستضعفین تحقق یافت و اسلام ناب محمدی بر اسلام آمریکایی غلبه کرد.

با شکست داعش، وعده الهی در مورد پیروزی مستضعفین تحقق یافت / اسلام ناب محمدی بر اسلام آمریکایی غلبه کرد


جعفر جوانی در گفتگو با خبرنگار ائل در خصوص شکست نهایی داعش در منطقه گفت: وعده الهی در مورد پیروزی مستضعفین تحقق یافت و همانطور که در روز  عاشورا 72 نفر بر لشکر چند صدهزار نفری پیروز شد؛ امروز نیز اسلام ناب محمدی بر اسلام آمریکایی غلبه کرد.

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که خون شهدای مدافع حرم به ثمر نشست و همانگونه که خون شهید پایمال شدنی نیست؛ اینجا هم خون شهدا پایمال نشد.

قطعا شهدای مدافع حرم بیشتر از ما خوشحال هستند /  اگر مجددا سردار سلیمانی را ملاقات کنم؛ دستش را می بوسم

پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی تصریح کرد: این پیروزی بزرگ را به همه رزمندگان جبهه مقاومت و خانواده شهدا و ملت های مظلوم جهان تبریک می گویم خود شهدا قطعا ناظر بر این پیروزی هستند و خوشحال هستند که وعده الهی تحقق یافت.

وی در خصوص سردار سلیمانی و ملاقات چندباره خود با ایشان گفته و تاکید کرد: این پیروزی را به این رزمنده دلاور و سردار بزرگ اسلام تبریک می گویم و مطمئن باشید اگر مجددا او را ملاقات کنم؛ دستش را می بوسم.

گفتنی است شهید مدافع حرم حامد جوانی از رزمندگان دلاور تبریزی است که سال 93 در نبرد با مزدوران داعشی در سوریه به شهادت رسید.


مطالب مرتبط: 

پدر شهید مدافع حرم فخیمی در گفتگو با ائل: امروز دشمنان اسلام خار و ذلیل شدند

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/JQx1KG
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***