تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی مطرح کرد:

متاسفانه عده ای خدمات ارزشمند بسیج در امدادرسانی به زلزله زدگان را نادیده می گیرند / بسیج در جمع کردن فتنه ۷۸ و ۸۸ نقش سرنوشت ساز داشت

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار با فرمانده سپاه عاشورا گفت: متاسفانه عده ای خدمات ارزشمند بسیج در امدادرسانی به زلزله زدگان را نادیده می گیرند.

متاسفانه عده ای خدمات ارزشمند بسیج در امدادرسانی به زلزله زدگان را نادیده می گیرند / بسیج در جمع کردن فتنه ۷۸ و ۸۸ نقش سرنوشت ساز داشت

به گزارش ائل، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار با فرمانده سپاه عاشورا ضمن اشاره به حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه، گفت: حادثه غم انگیز زلزله سر پل ذهاب و شهر های اطراف مایه تاسف شد و دل تمام هموطنان  به درد آمد.

وی ضمن اشاره به حضور به موقع نیروهای امدادی و در راس آن نیروهای مسلح در منطقه، بیان داشت: رهبر انقلاب به ارتش و سپاه دستور ویژه امدادرسانی دادند و با وحدت و همدلی  کمک به حادثه دیدگان صورت گرفت.

امام جمعه تبریز خاطر نشان کرد: نقش بسیج در ارتباط با این قبیل حوادث فراموش نشدنی است و در همه جای کشور و همه حوادث ها اینگونه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه نقش بسیج و سپاه و نیروهای مسلح  در حادثه سیل آذربایجان نیز ارزشمند بود؛ افزود: بعضی علی رغم دیدن این صحنه های ارزشمند،  بازهم نقش آفرینی بسیج را فراموش می کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بسیج در صحنه های مختلف کشور، گفت: اگر بسیج نبود تکلیف جنگ 8 ساله هم مشخص نبود؛ در بحران های داخلی همچون فتنه ای که سال 78 در تهران افتاد و همچنین فتنه 88  گر بسیج نبود؛ مشخص نبود در کشور چه اتفاقی می افتاد.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم تصریح کرد: اینکه مردم اعتماد  می کنند و کمک های خود را در اختیار بسیج قرار می دهند؛ عنایت خداوند است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/1Ce4Jk
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***