تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

دانشگاه بناب با دانشگاه آتاتورک ترکیه تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های علمی و آموزشی امضا کرد

دانشگاه بناب با امضای تفاهم‌نامه‌ای در راستای توسعه و همکاری‌های بین‌المللی با دانشگاه آتاتورک Ataturk ترکیه بزرگترین دانشگاه جهان اسلام وارد مرحله‌ای جدید از پیشرفت و توسعه شد.

دانشگاه بناب با دانشگاه آتاتورک ترکیه تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های علمی و آموزشی امضا کرد

به گزارش ائل، عصر امروز تفاهم‌نامه‌ای میان دانشگاه سراسری بناب با دانشگاه آتاتورک AtaTurk استانبول به عنوان بزرگترین دانشگاه جهان اسلام در راستای ایجاد ارتباط و ارتقای سطح علمی دو دانشگاه امضا شد.

بر اساس این گزارش، این تفاهم‌نامه در راستای گسترش ارتباطات خارجی و ارتقای چشم انداز بین‌المللی دانشگاه بناب و همچنین به منظور استفاده هرچه بهتر و بیشتر دانشگاه بناب از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در عرصه روابط خارجی و بالاخص ظرفیت‌های دانشگاه‌های جهان اسلام، مابین دانشگاه بناب و آتاتورک ترکیه با یکدیگر منعقد شد.

گفتنی است، بر اساس این تفاهم‌نامه دو دانشگاه در زمینه‌های برگزاری سمینارهای داخلی و خارجی، جذب دانشجو و زمینه‌های آموزشی و پژوهشی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

این گزلرش می‌افزاید، پروفسور اومر چوماکلی رئیس دانشگاه آتاتورک ترکیه که یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های جهان اسلام است به دعوت رئیس دانشگاه بناب جهت بازدید از دانشگاه بناب و امضای تفاهم‌نامه علمی و پژوهشی در دانشگاه بناب شخصاً حضور یافت.

پروفسور چوماکلی بعد از بازدید آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و فضای آموزشی و پژوهشی دانشگاه، دانشگاه بناب را مستعد همکاری دانست و با ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد همکاری‌های گسترده علمی و پژوهشی مابین دو دانشگاه خواهیم بود.

لازم به ذکر است، دانشگاه آتاتورک ترکیه با سی‌صد و بیست هزار دانشجو یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های جهان اسلام است.

دانشگاه بناب با امضای این تفاهم‌نامه وارد مرحله‌ای جدید از پیشرفت و توسعه شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/NzJVQQ
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***