تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

علیرضابیگی:

تعیین مصادیق رجل سیاسی مذهبی مانع از برخورد سلیقه‌ای با کاندیداها می‌شود

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: تعیین مصادیق رجل سیاسی سبب خواهد شد که برای زمان‌های بعد از برخوردهای سلیقه‌ای با کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری پرهیز شود.

تعیین مصادیق رجل سیاسی مذهبی مانع از برخورد سلیقه‌ای با کاندیداها می‌شود

به گزارش ائل احمد علیرضا بیگی درگفت وگو با خانه ملت، در خصوص تعیین مصادیق رجل سیاسی مذهبی و نابسامانی‌هایی که در زمان ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری مشاهده شد، اظهار داشت: تعیین مصادیق رجل سیاسی سبب خواهد شد که برای زمان‌های بعد از برخوردهای سلیقه‌ای با کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری پرهیز شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور بیان کرد: اگر تعریف مشخص و واحدی که مورد قبول شورای نگهبان است، ارائه شود می توانیم از این تعیین شرایط استفاده کنیم و احزاب و گروه های سیاسی بر مبنای همین تعریفی که شورای نگهبان از رجل سیاسی ارائه داده، کاندیدای خود را روانه رقابت‌های انتخاباتی کنند.

وی افزود: این اقدام نتایج مثبتی دارد و به نوعی می توان گفت تعیین تکلیفی برای همیشه است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از دیگر نتایج تعیین مصادیق جل سیاسی مذهبی این است که نحوه ثبت نام افراد در انتخابات ریاست جمهوری نیز ساماندهی می شود، ادامه داد: کسانی که در این چهارچوب نگنجند، اصلا امکان این را نمی یابند که در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شوند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/6nEFiW
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***