تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رئیس شورای اسلامی شهر بناب :

شورای پنجم با چالش بزرگ مالی در شهرداری بناب مواجه است/ بدهی ۱۰۰ میلیارد ریالی شهرداری بناب

رئیس شورای اسلامی شهر بناب گفت: شهرداری بناب هم اکنون ۱۰۰ میلیارد ریال بدهی دارد و این مشکل گریبانگیر شورای پنجم و شهرداری شده است.

شورای پنجم با چالش بزرگ مالی در شهرداری بناب مواجه است/ بدهی ۱۰۰ میلیارد ریالی شهرداری بناب

به گزارش ائل به نقل از فارس، عباس ممقانی شامگاه امروز در آیین معارفه شهردار بناب با بیان اینکه بدهی موجود شهرداری از سال های قبل انباشته شده و به عنوان ارث به شورای پنجم رسیده است؛ اظهار کرد: اگر در زمان خود این بدهی ها پرداخت می شد الآن این میزان بدهی روی هم انباشته نمی شد.

وی با بیان اینکه شورای پنجم با چالش بزرگ مالی در شهرداری بناب مواجه است؛ افزود: در عین حال مردم از شورای پنجم و شهردار جدید انتظار خدمت رسانی دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب از شهردار خواست با استفاده از راهکارهای قانونی در جهت ایجاد محیط صمیمی تلاش کرده و رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

ممقانی سپس ضمن تأکید بر رعایت نظم و انضباط مالی در شهرداری اذعان کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام و برخی پروژه های دیگر که تاکنون بر روی کاغذ مانده اند، اولویت اصلی کار شورا و شهرداری خواهد بود.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت فرماندار، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همچنین سایر ادارات و بخش خصوصی برای توسعه شهر گفت: رسیدگی به نیازها و مشکلات مناطق حاشیه شهر و سکونتگاه های غیررسمی از عهده شورا و شهرداری خارج است و نیاز به همکاری مسئولان دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/zKMswy
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***