تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مدیر کل اداره انتقال خون آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل:

افزایش چشمگیر اهداکنندگان خون برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور / فقط افرادی که برای بار اول آماده خون دهی هستند؛ به مراکز مراجعه کنند

مدیر کل اداره انتقال خون آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل گفت: فقط افرادی که برای بار اول آماده خون دهی هستند؛ به مراکز مراجعه کنند.

افزایش چشمگیر  اهداکنندگان خون برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور / فقط افرادی که برای بار اول آماده خون دهی هستند؛ به مراکز مراجعه کنند

وحید مثمر، مدیر کل اداره انتقال خون آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار ائل ضمن تقدیر از همکاری مردم در امر اهدای خون به هموطنان زلزله زده در غرب کشور، اظهار داشت: بلافاصله بعد از اعلام اخبار مبنی بر نیاز به گروه خونی O منفی و مثبت، مردم به مراکز انتقال خون مراجعه کردند و شاهد افزایش چشمگیر اهداکنندگان خون برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور بودیم.

نیاز به خون رفع شده است

وی ادامه داد: خوشبختانه به همت مردم عزیز نیاز به خون رفع شده و  از مردم خواهشمندیم فقط افرادی که برای بار اول آماده خون دهی هستند؛ به مراکز مراجعه کنند  چرا که اطلاعات اهدا کنندگان مستمر در سامانه موجود است و در صورت نیاز، با آنان تماس گرفته خواهد شد.

مثمر در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال چشم گیر مردم در این روزها، از مردم تقاضا داریم این امر اهدای خون را در طول سال نیز انجام دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/SGwZY5
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***