تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فعال رسانه ای تبریز در گفتگو با ائل مطرح کرد:

علی رغم تبرئه در دادگاه بدوی، فردا راهی دادگاه تجدید نظر می شوم / به امید روزی که مسئولین به حق خود قانع باشند و کلاه شرعی برای زیاده خواهی هایشان نبافند

شیازی در گفتگو با ائل در خصوص شکایت یکی از مدیران آذربایجان شرقی از خود گفت:علی رغم تبرئه در دادگاه بدوی، فردا راهی دادگاه تجدید نظر می شوم.

علی رغم تبرئه در دادگاه بدوی، فردا راهی دادگاه تجدید نظر می شوم / به امید روزی که مسئولین به حق خود قانع باشند و کلاه شرعی برای زیاده خواهی هایشان نبافند

به گزارش ائل، پیرو شکایت یکی از مدیران آذربایجان شرقی از حمید شیرازی، فعال رسانه ای تبریز، علی رغم تشکیل جلسه قبلی دادگاه و تبرئه شیرازی، وی فردا مجددا راهی دادگاه تجدید نظر می شود.

ظاهرا سود در این بود که پرونده به درازا کشیده شود

شیرازی در گفتگو با خبرنگار ائل در این خصوص گفت: به امید خدا  فردا دادگاه تجدید نظر شکایت یکی از مدیران استانی از بنده برگزار می شود و دادگاه بدوی با توجه به مستند و درست بودن تمامی اسناد منتشر شده و حتی اسناد منتشر نشده که تنها به دادگاه ارائه شد؛ رای به تبرئه کامل داده شد ولی ظاهرا سود در این بود که پرونده به درازا کشیده شود.

وی ادامه داد: دو، سه هفته قبل کمسیون اصل نود مجلس هم برای بررسی تخلفات و شکایات همین مجموعه به تبریز آمده بود و بررسی های خوبی شد. فردا هم به امید خدا با اسناد کامل راهی دادگاه می شوم.

این شکایت و شکایت بازی ها تنها عزممان را جزم تر می کند

این فعال رسانه ای تصریح کرد: در آمد میلیاردی ندارم که وکیل میلیونی بگیرم ولی دعای خیر دوستان و درد کشیده ها که در این مدت همیشه پیگیر ماجرا بودند بزرگترین پشتوانه ام است.

وی با تاکید بر اینکه این شکایت و شکایت بازی ها تنها عزممان را جزم تر می کند؛ افزود: به امید روزی که مسئولین به حق خود قانع باشند و کلاه شرعی برای اشتباهات و زیاده خواهی هایشان نبافند...

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/oin4Qx
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***