تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی خبر داد

اعزام ۲ دستگاه تانکر آبرسانی از آذربایجان شرقی به مناطق زلزله زده

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی گفت: در پی وقوع زلزله در استان‌های غرب کشور، ۲ دستگاه تانکر آبرسانی سیار و یک دستگاه بسته‌بندی آب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شد.

اعزام ۲ دستگاه تانکر آبرسانی از آذربایجان شرقی به مناطق زلزله زده

به گزارش ائل به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی، علی صمدنژاد  از آمادگی این شرکت برای اعزام اکیپ‌های تعمیرات و نگهداری شبکه‌های آبرسانی و امدادی به مناطق زلزله زده خبر داد و افزود: کلیه واحدهای تابعه شرکت در استان جهت ارائه خدمات و اعزام به مناطق زلزله زده در آماده باش هستند.

وی در ادامه گفت: در پی وقوع زلزله در استان‌های غرب کشور، 2 دستگاه تانکر آبرسانی سیار و یک دستگاه بسته بندی آب به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شد.

گفتنی است زمین ‌لرزه‌ای به بزرگی 7.3 دهم ریشتر در ساعت 21 و 48 دقیقه و 16 ثانیه شامگاه یکشنبه استان‌های غربی کشور را لرزاند که تا این لحظه 387 کشته و 6603 مصدوم داشته است.

مرکز وقوع این زمین ‌لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی 45.9، عرض جغرافیایی 34.84 و عمق 11 کیلومتری زمین در شهرستان جوانرود بوده است

این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، 25 کیلومتری تازه آباد، 37 کیلومتری باینگان، 112 کیلومتری سنندج و 122 کیلومتری کرمانشاه روی داده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/AuCJ78
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***