تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بنویسد شهرتی فر در گفتگو با ایل در خصوص خسارات احتمالی زلزله در تبریز؛

تاکنون خسارتی از زلزله در آذربایجان شرقی گزارش نشده است/ مردم آرامش خود را حفظ کنند/ ستاد بحران در حال آماده باش است

در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در تبریز، رحیم شهرتی فر گفت: گروه ها برای بررسی وضعیت به سطح شهر و حاشیه نشین ها اعزام شدند و تا کنون گزارش خسارت داده نشده است

تاکنون خسارتی از زلزله در  آذربایجان شرقی گزارش نشده است/ مردم آرامش خود را حفظ کنند/ ستاد بحران در حال آماده باش است

به گزارش ائل ،  در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در تبریز، رحیم شهرتی فر،معاون سیاسی امنیتی استاندار اذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار ائل ضمن  دعوت مردم به آرامش اظهار داشت : بنده در استانداری مستقرم.  خوشبختانه کانون  زلزله در شهر ما نبوده ولی فرماندار. تبریز،ستاد بحران و نیروی انتظامی در سطح شهر حضور دارند.
وی خاطر نشان کرد: ما در خدمت مردم هستیم و گروه ها برای بررسی وضعیت  به سطح شهر و حاشیه نشین ها اعزام شدند و تا کنون گزارش خسارت داده نشده است.


وی ضمن اشاره به لزوم رعایت ایمنی بیان داشت: مردم باید نکات ایمنی را رعایت نمایند  و در داخل خانه فضای مناسبی برای پناه گرفتن محیا کنند چرا که حسن زلزه، فرار کردن به راهپله و در مکان های پر خطر، باعث مشکلات بیشتر میشود،بعد از اتمام زلزله محل را ترک کنند و برا ی مصون ماندن از پس لرزه در کنار هوشیاری،در جاهای نامطمعن شب را سپری نکنند

گفتنی است؛ زلزله ۷.۴ ریشتری جنوب شرق سلیمانیه عراق عامل اصلی زلزله های احساس شده در ایران می باشد و در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در قصرشیرین برق این شهرستان مرزی قطع شد و مردم در خیابان‌ها سرگردان هستند.

استاد پژوهشگاه زلزله اعلام کرد: مردم ایران نگران زمین لرزه نباشند؛ کانون زمین لرزه عراق بوده و هیچ خطری کشور را تهدید نمی‌کند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/SEKjMu
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***