تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

به بهانه در آغوش کشیدن هجدمین فدایی زهرا (س) در خاک وطن؛

سفر بخیر مسافر آسمانی شهرم/ نکند دعای عاقبت بخیری مان، شامل حالمان نشود...

تو رفتی تا ثابت کنی دیگر اجازه نخواهی داد حرم آل الله به اسارت حرامیان در بیاید، رفتی تا ثابت کنی حسینی هستی و زینب (س)، عاشقانه ای است که معبر آسمانی شدنت خواهد بود.

سفر بخیر مسافر آسمانی شهرم/  نکند دعای عاقبت بخیری مان، شامل حالمان نشود...

ائل/ میناسادات حسینی؛

در تشییع آلاله ها، این فرشتگان الهی هستند که بال و پر پهن می کنند در برابر تشییع کنندگان و این اولیاء الله و مقربان درگاه حق هستند که در صف اول نظاره گر پرواز در ملکوت شهید هستند.

امروز شهیدی از شهدای شام بلا، همان جا که عاشقانه ها رنگ واقعیت می گیرند، در دستان مردمان ولایت مدار تبریز تشییع شد.

سلام آقا وحید... این بار قلم بر دست برای تو می نویسم تا آرام گیرد دل بیقرارم...

آسمان را می بینی که بغض کرده است؟... مثل همه دل های بی قراری که به شمع وجودت پروانه شده اند، آسمان هم بی قرار توست.

به آرزویت رسیده ای و من چه دارم برای نوشتن از این وصال...

می دانم عاشقانه ای از جنس ارباب، تو را راهی شام بلا کرد، همانجا که رقیه سه ساله، سر بر روی سر بابای بی بدنش گذاشت و بال در بال ملائک به لقاء الله پیوست... شور و نشاطت، همان زمان که برای مدافع شدن پر پر می زدی، شهادت را نشانمان می داد، تو انتخاب شده بودی مسافر فرهنگی بهشت...

خوشا به سعادتت که امشب هم سفره ارباب می شوی و حضرت زهرا (س) به تو خوش آمد می گوید...

چه دارم برای گفتن جز اینکه نکند نگاهمان نکنی، نکند شفاعت دل های بیمارمان یادت برود... نکند دعای عاقبت بخیری مان، همان خواسته ای که همسفر دنیوی ات از تو خواسته شامل حالمان نشود...

تو رفتی تا ثابت کنی دیگر اجازه نخواهی داد حرم آل الله به اسارت حرامیان در بیاید، رفتی تا ثابت کنی حسینی هستی و زینب (س)، عاشقانه ای است که معبر آسمانی شدنت خواهد بود.

برادر وحید مهربان شهرمان! رفتی و باز هم ما ماندیم و حیرت این آرامش مثال زدنی، رفتی و من ماندم و امثال منی که تنها به این فکر کردیم که چقدر گرفتی تا بروی!

و افسوس بر من و ماهایی که دل دریایی تو را در مرداب خیال خودمان آلوده کردیم، افسوس و اف بر من و ماهایی که قدر نمی دانیم و نمی دانیم که تو و امثال تو هستند تا من و ماهایی باشیم، آن هم در ناز و نعمت بزرگ ترین حق بشر، همان آرامش مثال زدنی.

امروز با صلابت برگشته ای، امروز زینبی برگشته ای، مگر نه اینکه آروزی سرسپردن در کوی یار داشتی، خوشا به سعادتت، خوشا به حالت که اکنون در جوار رحمت و آرامش الهی مامن گرفته ای و این داغ دل ماست که تازه شده است.

آمدنت را تقدیر فصل عاشقانه خزان کرده بودند، بهار شده ای و آمده ای تا به من و امثال من بیاموزی، بهاری شدن همان سر سپردن در کوی یار است حتی در میانه ترین روزهای پاییزی مان!

سفر بخیر مسافر آسمانی شهرم، سفر بخیر فدایی زهرا (س)...

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/XmCkYY
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***