تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ساعی مطرح کرد:

قول مساعد وزیر ورزش برای بخشش کاپیتان محروم تراکتورسازی/ لزوم وجود نگاه حمایتی از تیم‌های استانی

نماینده مردم تبریز در مجلس از ثمربخش خواندن پیگیری‌هایش در خصوص رفع محرومیت مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی خبرداد و بر لزوم نگاه یکسان به دور از تبعیض میان تیم‌های تهرانی و شهرستانی تأکید کرد.

قول مساعد وزیر ورزش برای بخشش کاپیتان محروم تراکتورسازی/ لزوم وجود نگاه حمایتی از تیم‌های استانی

به گزارش ائل، زهرا ساعی درگفت وگو با خانه ملت با اشاره به محرومیت مهدی کیانی کاپیتان تیم ملی تراکتوری‌سازی به دلیل عدم رعایت مسائل انضباطی، گفت: با توجه به اینکه این ورزشکار یکی از اخلاق‌مدارترین ورزشکاران تیم تراکتورسازی است و شناخت کامل در این خصوص از وی وجود دارد، امیدواریم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص تصمیم سختگیرانه محرومیت چندین ماهه کیانی تجدید نظر کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهرو اسکو درمجلس شورای اسلامی افزود: دلیل محرومیت مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریزبه طور کامل رد شده است و به هیچ وجه موضوع نسبت داده شده به وی صحت ندارد و در واقع هیچ‌گونه درگیری و نزاعی از سوی کیانی شکل نگرفته است و موضوع یک سوءتفاهم بوده است که باید از کنار آن نیز به سادگی گذشت.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های خود برای بخشش کاپیتان تیم تراکتورسازی از طریق وزیر ورزش و جوانان و یادآوری حجم بالای درخواست‌ هواداران تراکتوری‌سازی برای بخشش کاپیتان تیمتراکتورسازی،عنوان کرد:چنانچه تیم‌های تهرانی دچار چنین معضلی شوند با فشارهای مختلف به فدراسیون فوتبال این محرومیت‌ها کمرنگ یا تعلیق شده اما امروز بازیکن تراکتورسازی مدتی است که محروم است.

ساعی اظهار امیدواری کرد که کاپیتان محروم تیم تراکتورسازی بتواند پس از پایان تعطیلات لیگ برتر و لغو محرومیتش برای تیم تراکتورسازی به میدان برود.

عضومجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی بر وجود نگاه یکسان و عاری از تبعیض فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد و خواستار حمایت بیش از پیش دولت از تیم‌های شهرستانی شد./

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/YRMxia
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***