تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بدنبال محرومیت سنگین کاپیتان کیانی:

کمپین من یک مهدی کیانیم به مرز بیست هزار نفر رسید/ تاکید بر رفع شائبه تبعیض بین تیم های لیگ برتری

بدنبال محرومیت غیرمنتظره و سنگین برای مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازی، در روزهای اخیر کمپین حمایت با عنوان "من یک مهدی کیانیم" از این بازیکن شکل گرفت.

کمپین من یک مهدی کیانیم به مرز بیست هزار نفر رسید/ تاکید بر رفع شائبه تبعیض بین تیم های لیگ برتری

به گزارش ائل، بدنبال محرومیت غیرمنتظره و سنگین برای مهدی کیانی، کاپیتان  تراکتورسازی، در روزهای اخیر کمپین حمایت با عنوان "من یک مهدی کیانیم"  از این بازیکن  شکل گرفت.


مدیر کمپین "من یک مهدی کیانیم" با بیان اینکه مهدی کیانی، کاپیتان اخلاق مدار باشگاه تراکتورسازی تبریز کارهای خیر و خدا پسندانه ،فعالیت های اجتماعی و کارهای فرهنگی بسیاری انجام داده است گفت:در زمینه ورزشی هم موفق عمل کرده است بطوری که با توجه به آمار ثبت شده تا به امروز بهترین بازیکن لیگ محسوب می شود.

اسلامی با اشاره محبوبیت و جذبه این بازیکن بین طرفداران و حتی بازیکنان تیم تراکتور افزود: کاپیتان کیانی در حالی محروم به دو ماه دوری از مسابقات رسمی کشور شده است که نقش این بازیکن در موفقیت های تیم و به دنبال آن ایجاد شور و نشاط اجتماعی نزد میلیون ها هوادار تراکتور در سرتاسر کشور، انکار ناپذیر است.

وی با اعلام اینکه اعضای این کمپین به مرز بیست هزار نفر رسیده است گفت: خواسته ما به عنوان پرشورترین هواداران لیگ برتر، از رئیس فدارسیون فوتبال این است که ورود عاجل به این قضیه را داشته و محرومیت مهدی کیانی کاپیتان با اخلاق تیم تراکتورسازی تعلیق کنند.

مدیر این کمپین مردمی تاکید کرد: امید است با تجدید نظر در این حکم، هر گونه شائبه تبعیض بین تیم های لیگ برتری را از بین برده و گامی جدی در جهت اعتلای روح ورزش و اخلاق جوانمردی در ورزش برداشته شود.


اخبار مرتبط:

بازتاب های حکم جنجالی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/a4ogWk
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***