تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

خیرخواه در گفتگو با ائل خبر داد:

مستند زندگی‌ شهید منا محمدرضا جلالی راهی جشنواره عمار می شود

خیرخواه، مستندساز تبریزی گفت: مستند «مهاجر» اثر ۳۵ دقیقه‌ای بر اساس زندگی‌ شهید منا «محمدرضا جلالی» است و امسال آن را به جشنواره فیلم عمار می فرستم.

 مستند زندگی‌ شهید منا محمدرضا جلالی راهی جشنواره عمار می شود

به گزارش ائل، علی خیرخواه کارگردان و مستندساز تبریزی در گفنگو با ائل در مورد تازه‌ترین مستند خود با عنوان «مهاجر» گفت: این اثر  ۳۵ دقیقه‌ای بر اساس زندگی‌ شهید منا «محمدرضا جلالی» است و امسال آن را به جشنواره فیلم عمار می فرستم.

وی در همین باره افزود: در مسیر ساخت مستند «مهاجر» سعی کردیم ضمن آوردن مصاحبه‌ای با خانواده شهید که مداح هم بوده است، روایتی کوتاه از زندگی او داشته باشیم.

خیرخواه تصریح کرد: پیش تولید این مستند از فروردین ماه امسال کلید خورد و اردیبهشت ماه بعد از پایان تصویربرداری، تدوین کار شروع شد و در حال حاضر، این مستند، آماده نمایش است.

این مستندساز خاطرنشان کرد: در جریان ساخت «مهاجر»، از آرشیوهای مرتبط به فاجعه منا و شهید جلالی، استفاده کردیم که البته آنها را با هماهنگی و کمک خانواده شهید بدست آوردیم و کمکی از سازمان‌های دولتی نگرفتیم.

خیرخواه خاطر نشان کرد: ما در این مستند، از زاویه نگاه به زندگی شهید جلالی، به حادثه بسیار تلخ منا پرداخته‌ایم، به همین دلیل نیز بخش اعظم «مهاجر» به این فاجعه می‌پردازد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/4aYA8X
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***