تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

قانون محوری، تکیه بر عقلانیت و خردورزی را اولویت خود می‌دانم / شبستری خیابانی نقش بسیار ویژه در انتصاب بنده به فرمانداری تبریز داشت

شهرتی فر، معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: قانون محوری، تکیه بر عقلانیت و خردورزی را اولویت خود می‌دانم.

قانون محوری، تکیه بر عقلانیت و خردورزی را اولویت خود می‌دانم / شبستری خیابانی نقش بسیار ویژه در انتصاب بنده به فرمانداری تبریز داشت

به گزارش ائل به نقل از  ایسنا، رحیم شهرتی فر در جمع کارکنان و کارمندان معاونت سیاسی و امنیتی استانداری با قدردانی از زحمات چهار ساله سعید شبستری خیابانی در این مسئولیت، اظهار کرد: از حسن اعتماد آقای استاندار به خودم تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم در طول خدمت خود در مسئولیت معاونت سیاسی و امنیتی استانداری، بیشترین و بهترین خدمت را برای مردم استان داشته باشم.

وی افزود: از دکتر شبستری نیز به دلیل نقش بسیار ویژه در انتصاب بنده به فرمانداری تبریز در سال‌های گذشته و همچنین انتصاب در معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کمال تشکر را دارم. برای ادامه منش و اخلاق دکتر شبستری در کسوت معاونت سیاسی تلاش می‌کنم و امیدوارم ایشان ما را تنها نگذارد و از راهنمایی‌هایش در حوزه های مختلف استفاده کنیم. خیلی اصرار کردیم که آقای شبستری، همچنان به مسئولیت خود در پست معاونت سیاسی و امنیتی ادامه دهد، ولی به دلایل شخصی و عللاقه وافر به فعالیت علمی، نپذیرفت.

وی با اشاره به آغاز خدمت خود به جمهوری اسلامی ایران در سن 18 سالگی و مبارزه با رژیم بعثی عراق در سنین نوجوانی اظهار کرد: 20 ساله بودم که مسئولیت 300 نفر را در یکی از عملیات های ایام جنگ تحمیلی پذیرفتم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در اکثر مقاطع سنی خود، در خدمت مردم و نظام اسلامی بوده ام ابراز کرد: از این پس نیز تلاش می کنم در راستای اجرا و تبیین سیاست های دولت تدبیر و امید در استان تلاش کرده و رضایتمندی مردم را بیش از پیش افزایش دهم.

بر اساس گفته شهرتی‌فر، ثمره‌ی افزایش رضایتمندی مردم از دولت تدبیر و امید، حضور پرشور در پای صندوق‌های رای و انتخاب مجدد دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور بود. علی‌رغم وجود برخی مشکلات همچون مشکلات اقتصادی، مردم از دولتمردان راضی بودند و با اقبال و استقبال بیشتری، رییس جمهور خود را برگزیدند.

وی با اشاره به نقش  جبارزاده، استاندار پیشین آذربایجان شرقی در ایجاد وحدت و همدلی در بخش های مختلف استان و به ویژه تمامی نیروهای مسلح، دادگستری، اطلاعات و ... اظهار کرد: از این پس نیز باید با تشریک مساعی و وحدت و همدلی، این مسیر را ادامه دهیم.

وی قانون محوری، تکیه بر عقلانیت و خردورزی در امور و مسائلی از این دست را مهم‌ترین اولویت‌های خود برشمرد و اظهار کرد: به توسعه متوازن اعتقاد داریم و تمامی تلاش خود برای تحقق این مهم در تمامی حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ... را به کار می‌گیرم. خوشبختانه در سایه تلاش‌های شبانه‌روزی دکتر شبستری و مدیریت ارشد استان؛ سال گذشته استان آذربایجان شرقی به عنوان استان برتر در حوزه امنیتی انتخاب شد که باید قدر این نعمت را بدانیم و بتوانیم وضعیت خود را تثبیت کرده و یا بهبود بخشیم.

بر اساس گفته شهرتی‌فر، مراسم تکریم از زحمات چهار ساله دکتر شبستری، در جلسه شورای اداری استان به صورت ویژه برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/prN7Hx
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***