تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی :

همه چیز حاصل یک شوخی نا به جا بود/ کیانی هم از این اتفاق ناراحت است

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است بزرگنمایی رسانه‌ها پیرامون اتفاقات تمرین هفته گذشته این تیم نادرست و غیر حرفه‌ای است‌.

همه چیز حاصل یک شوخی نا به جا بود/ کیانی هم از این اتفاق ناراحت است

به گزارش ائل به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز، یحیی گل‌محمدی در ابتدا پیرامون لغو نشست خبری بعد از مسابقه با پارس جنوبی اظهار داشت:ما مثل همه بازی‌ها برای حضور در کنفرانس خبری آماده بودیم که اعلام شد نشست مهدی تارتار برگزار نشده و خبرنگاران نشست را ترک کرده‌اند به همین دلیل ما هم در نشست حضور پیدا نکردیم و هیچ مسئله خاص دیگری در میان نبود.‌

سرمربی تراکتورسازی در خصوص مسائلی که در این روزها از سوی رسانه‌ها مطرح شده و حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده است گفت: من واقعاً تعجب می‌کنم که چرا این مسئله را تا این حد بزرگ کردند و این موضوع به یک هجمه گسترده علیه مهدی کیانی تبدیل شده است.

وی افزود: همه چیز حاصل یک شوخی نا به جا بوده که نباید حالا به یک مسئله بحرانی مبدل شود و مسوولان تیم و همین‌طور باشگاه هم به موقع با موضوع برخورد کردند و واکنش مناسب نشان داده شد.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: کمیته انضباطی باشگاه هم به دلیل همین شوخی‌ها هر 2 بازیکن را توبیخ و جریمه کرده، اما نباید چنین مسئله‌ای را به بهانه‌ای تبدیل کنیم تا یک بازیکن را مورد حملات همه جانبه قرار بدهیم.‌

گل‌محمدی اضافه کرد: مهدی همیشه رابطه خوبی با اعضای تیم و خصوصاً بازیکنان جوان داشته و با همه بچه‌ها شوخی می‌کند و این مسئله هم از یک شوخی آغاز شده و چیز دیگری نبوده است.

وی افزود: خود مهدی هم بسیار ناراحت است که یک اتفاق ناخواسته روی داده و قطعاً هیچ قصد و نیتی وجود نداشته است و در حال حاضر هم هیچ دلخوری و ناراحتی بین اعضای تیم وجود ندارد اما من فکر می‌کنم بعضی‌ها می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند و آرامش تراکتورسازی را بر هم بزنند، خوشبختانه جو بسیار خوبی در تیم ما حاکم است و همه بچه‌ها با هم رابطه نزدیک و صمیمی دارند و این درست نیست که تلاش کنند این فضا را بر هم بزنند و برای تیمی که 2 پنجره از نقل و انتقالات محروم بوده، بحران تازه‌ای به وجود آورند‌.

سرمربی تراکتورسازی در پایان گفت: به عقیده من برخورد لازم در قبال یک شوخی نا به جا صورت گرفته و دیگر دلیلی برای ادامه دادن به این موضوع وجود ندارد و از رسانه ها هم درخواست می‌کنم در این موضوع نقش سازنده داشته باشند و دچار افراط یا زیاده‌روی نشوند.

گل‌محمدی خاطرنشان ساخت: مهدی کیانی بازیکن با سابقه این باشگاه است که سا‌ل‌ها برای تراکتورسازی زحمت کشیده و درست نیست مورد حملات غیرمنصفانه قرار بگیرد‌.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/FYnCmn
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***