تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

کرمکی به دستور کرمک دیگر درب مسجدی در تبریز را آتش زد؛

بزدلان شیطانی از قافله حرمت شکنان درب خانه عترت پیامبر(ص) و فتنه گران سیلی خورده / پیگیری جدی موضوع توسط پلیس / شعله جوشان حسینیان آنها را شات داون می کند

شب گذشته با انتشار ویدئویی توسط کانال تلگرامی معاند، خبر از آتش زدن درب یکی از مساجد تبریز منتشر شد که ریشه این افراد همان بزدلان شیطانی از قافله حرمت شکنان درب خانه عترت پیامبر(ص) و فتنه گران سیلی خورده هستند که توسط مردم "شات داون " می شوند.

بزدلان شیطانی از قافله حرمت شکنان درب خانه عترت پیامبر(ص) و فتنه گران سیلی خورده / پیگیری جدی موضوع توسط پلیس /  شعله جوشان حسینیان آنها را شات داون می کند

به گزارش ائل، شب گذشته با انتشار ویدئویی توسط کانال تلگرامی معاند، خبر از آتش زدن درب یکی از مساجد تبریز منتشر شد که در فضای مجازی دست به دست شده و منجر به تهییج احساسات و جریحه دار شدن عواطف روحی مردم متدین گشت.

فردی ناشناس به تاسی از شبکه ماهواره ای و تحت تاثیر القاهای شیطانی مجری سابق صدا و سیما و شومن امروز کانال های دره پیت ماهواره ای، با نوشتن نام این جنبش شیطانی موسم به "ری استارت" اقدام به عمل شیطانی آتش زدن درب مسجد علی بن ابیطالب|(ع) منطقه گلشهر تبریز کرد.

بدنبال انتشار این خبر واکنش های زیادی از سوی فعالین فرهنگی صورت گرفت که بر مرام شیطانی آنها تاکید شده و این طیف افراد را کوچک تر از آن شمرده بودند که یارای مقابله با ارزش های اسلامی و انقلاب اسلامی داشته باشند و بیشتر این اقدام ناشی از ترسو و یزدل بودن آنها توصیف شده بود.

اما در این خصوص معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری یک نفر در رابطه با موضوع آتش زدن درب مسجد علی بن ابیطالب(ع) تبریز خبرداد.

سرهنگ اسمعیل پور اظهار داشت: :در این رابطه با هماهنگی با مبادی مربوطه یک نفر دستگیر و پرونده در دست بررسی است و جای هیچ گونه نگرانی نبوده و موضوع با جدیت در دستور کار پلیس استان است.

اگر به پیشینه تاریخی این اقدام بنگریم خواهعیم دید که اصحاب شیطان دشمنی دیرینه خود با حریم الهی را با آتش زدن درب خانه عترت رسول الله(ص) نشان داده و در کشور ما هم موضوع جدیدی نبوده چرا که پیاده نظام های جریان سیلی خورده از مردم انقلابی، در سال 88 مسجد لولاگر تهران را در جریان فتنه 88 آتش زده بودند و هفته گذشته نیز در تهران در مورد مشابهی درب مسجد جوادالائمه(ع) تهران به آتش کشیده شده بود اما این دشمنان ترسو و کرمک ها، گمان می برند با آتش زدن درب خانه خدا به دستور یک کرمک دیگر در خارج از کشور، کمر جمهوری اسلامی و شعله جوشان حسینیان و عاشقان اهل بیت(ع) را خاموش خواهند کرد.

بهتر است این طیف افراد که امروز ادعای "ری استات" در ایران دارنتد؛ بروند خودشان را "ری استات" کند چون این مردم آنها را "شات داون" خواهند کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/kYssPS
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***