تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

امام جمعه تبریز عنوان کرد:

تحریم سپاه، بهانه تراشی ترامپ برای ناقض برجام معرفی کردن ایران است / جهانگیری در سفر خود به آذربایجان شرقی به معضل دریاچه ارومیه اهتمام ویژه داشته باشد

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های امروز نماز جمعه تبریز گفت: تحریم سپاه، بهانه تراشی ترامپ برای ناقض برجام معرفی کردن ایران است.

تحریم سپاه، بهانه تراشی ترامپ برای ناقض برجام معرفی کردن ایران است / جهانگیری در سفر خود به آذربایجان شرقی به معضل دریاچه ارومیه اهتمام ویژه داشته باشد

به گزارش ائل، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در خطبه های امروز نماز جمعه تبریز در مصلای امام خمینی(ره) این شهر ضمن اشاره به مسایل پیش آنممده در شورای شهر تبریز و عدم امضای صورتجلسه انتخاب شهردار توسط برخی اعضا، گفت: در خصوص این موضوع توصیه‌ای  به اعضای شورا شهر کردم که خوشبختانه آنها هم توجه کردند و صورتجلسه  امضا شد  اکنون باید هر چه سریعتر به مسایل شهری پرداخته شود.

خطیب جمعه تبریز  ضمن انتقاد از تخریب تابلوهای پارک مفاخر تبریز، تصریح کرد: شهرداری باید هر چه سریع تر نسبت به مرمت تابلوهای تخریب شده پارک مفاخر اقدام کند.

وی ضمن اشاره به تهدیدهای جدیدآمریکا علیه جمهور اسلامی ایران، بیان داشت: جمهوری اسلامی به هر تهدید دشمنان پاسخ قاطعانه می دهد و در ایتن خصوص منتظر اجازه کسی نیستیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، خروج یک جانبه این کشور از برجام است و آمریکا می خواهد مذاکرات بر سر مسایل منطقه را به ایران تحمیل کند.

وی ضمن پرداختن به پیشرفت های نظامی و اقتدار دفاعی ایران در طول سالیان اخیر، افزود: این پیشرفت ها در سایه مجاهدت های رزمندگان و جوانان این کشور است و ربطی به مذاکرات هسته ای و برجام ندارد.

امام جمعه تبریز در تشریح اقدام اخیر آمریکا در اعمال تحریم علیه سپاه پاسداران، بیان داشت: تلاش آمریکا برای اعمال تحریم علیه سپاه در نتیجه بهانه تراشی ترامپ برای ناقض برجام معرفی کردن ایران است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم همچنین به سفر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان شرقی جهت افتتاح چند پروژه اشاره داشته و خاطر نشان کرد: معاون محترم رئیس جمهور در سفر خود به آذربایجان شرقی به معضل دریاچه ارومیه اهتمام ویژه داشته باشد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/8w4Ky9
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***