تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بازدید فرماندار تبریز از بازار کبود (فاز ۱ و ۲) / انتقاد شدید از وضعیت اسفناک اطراف فیروزه جهان اسلام

به دنبال برخی شکایات و ابراز نارضایتی کسبه بازار کبود و همچنین بررسی آخرین وضعیت عملیات ساختمانی در اطراف مسجد کبود ، شهرتی فر فرماندار تبریز شخصاً در محل حضور یافت و با فراخواندن شهردار منطقه ۸ ، کارشناسان میراث فرهنگی استان و کسبه محل ، موارد و مشکلات را مورد بررسی قرار داد.

 بازدید فرماندار تبریز از بازار کبود (فاز ۱ و ۲)  /  انتقاد شدید از وضعیت اسفناک اطراف فیروزه جهان اسلام

به گزارش ائل به نقل زا روابط عمومی فرمانداری تبریز ، به دنبال برخی شکایات و ابراز نارضایتی کسبه بازار کبود و همچنین بررسی آخرین وضعیت عملیات ساختمانی در اطراف مسجد کبود ، شهرتی فر فرماندار تبریز شخصاً در محل حضور یافت و با فراخواندن شهردار منطقه ۸ ، کارشناسان میراث فرهنگی استان و کسبه محل ، موارد و مشکلات را مورد بررسی قرار داد.

وی در این بازدید یک ساعته ضمن رسیدگی به وضعیت محوطه مسجد کبود و صدور دستورات لازم برای بهسازی آن ، از قسمتهای مختلف فاز ۱ و ۲ بازار کبود نیز بازدید کرد.

فرماندار تبریز با ابراز تاسف از تسامح پیمانکار و شرکت مجری این مجتمع ها دستور داد هرچه سریع تر وضعیت روشنایی پارکینگ و نشت آب از سقف آن ، روشنایی محوطه ورودی های مجتمع ، و راه های دسترسی مسجد کبود و سایت موزه عصر آهن از مسیر خیابان روشنایی و خیابان امام خمینی (ره) بررسی شود و در آستانه ی رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ تمام ایرادات آن برطرف گردد.

در پایان بازدید نیز مقرر گردید با تشکیل جلسه ای اضطراری ، با حضور شرکت مجری ایرادات احصاء شده مورد بررسی قرار گیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/AGrsLS
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***