تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

قائم مقام وزیر کشور در تبریز:

کمربند مس آذربایجان شرقی مزیتی برای سرمایه‌گذاری پایدار است/ تبریز می‌تواند الگویی برای تجارت جهانی باشد / باید تعامل و اعتماد بین مدیران وجود داشته باشد

قائم مقام وزیر کشور در کارگروه اقتصاد مقاومتی در محل استانداری آذربایجان شرقی گفت: کمربند مس آذربایجان شرقی مزیتی برای سرمایه‌گذاری پایدار به شمار می آید.

کمربند مس آذربایجان شرقی مزیتی برای سرمایه‌گذاری پایدار است/ تبریز می‌تواند الگویی برای تجارت جهانی باشد / باید تعامل و اعتماد بین مدیران وجود داشته باشد

به گزارش ائل، سید حسین هاشمی در کارگروه اقتصاد مقاومتی در محل استانداری آذربایجان شرقی، ضمن تقدیر از زحماتاستاندار سابق آذربایجان شرقی اظهار کرد:  خدابخشفردی معتدل، باانگیزه و آشنا به این استان و دارای تجربه‌ی سیاسی و مدیریتی بوده و همچنین بسترهای اقتصاد مقاومتی و توسعه نیز در این استان در سطح بسیار مناسبی قرار دارند.

وی با خوب ارزیابی کردن عملکرد جبارزاده، استاندار قبلی، بیان داشت:همچنین رتبه‌ کشوری آذربایجان شرقی واحدهای مختلف حائز اهمیت است و می توان با شناسایی مزیت‌های استان، زمینه‌ی توسعه‌ی مادام العمر را فراهم کرد.

وی ادامه داد: برای حل مشکلات باید تعامل، همکاری و اعتماد بین مدیران وجود داشته باشد تا پیشرفت پروژه‌ها با کندی مواجه نشده و اقتصاد مقاومتی محقق شود.

هاشمی  با بیان این که تبریز الگویی برای تجارت جهانی بوده است، افزود: اقتصاد مقاومتی باید در همه‌  حوزه‌ها، خود را نشان دهد و امید است  در استفاده از ظرفیت‌های استان آذربایجان شرقی، این استان الگوی کشوری باشد.

قائم مقام وزیر کشور خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد سیاسی آمریکا و اظهارات اخیر ترامپ، اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور ما بیش از پیش ضرورت می‌یابد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/QUnBx8
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***