تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی :

پلیس فتا نقش بسیار مهم و موثری در جلوگیری از نفوذ فرهنگ غرب در بین افراد جامعه ما دارد

نماینده ولی فقیه در استان گفت: پلیس فتا نقش بسیار مهم و موثری در جلوگیری از نفوذ فرهنگ غرب در بین افراد جامعه ما دارد.

 پلیس فتا نقش بسیار مهم و موثری در جلوگیری از نفوذ فرهنگ غرب در بین افراد جامعه ما دارد

به گزارش ائل ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی در بازدید از مرکز پلیس فتای نیروی انتظامی استان آذربایجانشرقی، با اشاره به این مساله، تاکید کرد: پلیس فتا در سالمسازی فضای مجازی نیز نقش بسزایی دارد و می تواند با تلاشهای شبانه روزی خود آرامش را در بین خانواده ها به ارمغان بیاورد.

 امام جمعه تبریز در مورد جلوگیری از فعالیت در فضای مجازی هم بااشاره به تهدیداتی که در این فضا وجود دارد، تصریح کرد: نمی توان تنها به این خاطر فضای مجازی را تعطیل کرد بلکه باید در این فضا حضور فعال و بیشتری داشته باشیم تا از اثرات حضور اقلیت ها کاسته شود.

 وی افزود: امروز با توجه به اهمیتی که مقام معظم رهبری به فضای مجازی میدهند ما باید به صورت فعال حضور پیدا کنیم و این حضور باید حضوری اثر گذار باشد.

 حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم درباره پاسخگویی به شبهات فضای مجازی هم گفت: پلیس فتا باید ارتباط خود را با اساتید حوزه های علمیه و اساتید دانشگاه بیشتر کند تا بتواند به همه شبهات مردم در این فضا پاسخگو باشد.

 نماینده ولی فقیه در استان، فضای امروز را، هم فرصتی طلایی و هم تهدید عنوان کرد و اظهار داشت: باید این تهدیدهای دشمنان را شناسایی کرده و آنها را به فرصت تبدیل کنیم.

 وی افزود: قانونمندی گاهی نیازمند بالا بردن بینش و فرهنگ عمومی مردم است مخصوصا آنچه امروزدر فضای مجازی مهم است و مسئولین وظیفه دارند در ارتباط با جو حاکم در این فضا تلاش بیشتری انجام دهند بحث تهاجم فرهنگی دشمن است.

 امام جمعه تبریز خاطر نشان کرد: در تهاجم فرهنگی دشمن به مغزها، باورها و فرهنگ ها می تازد و در این راستا وظیفه همگی ما است که با اندیشه های وارداتی مقابله کنیم و نیز نیروی انتظامی وظیفه دارد با مظاهر تهاجم فرهنگی در شرایط کنونی برخورد شدیدی داشته باشد.

 وی مبارزه با مواد مخدر را نمونه بارزی از مبارزه با تهاجم فرهنگی دانسته و تاکید کرد: بحث پیشگیری خیلی مهم است و پیشنهاد میدهیم که پلیس با صدا و سیما تعامل بیشتری داشته باشد تا مردم در جریان این توطئه دشمنان قرار بگیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/mcE3ui
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***