تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رضا خالقی‌فر مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد :

با حضور کریمی، مسئولیت پذیری بازیکنان بیشتر شده است

رضا خالقی‌فر مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد که مدتی را در مصدومیت به سر می‌برد می‌گوید مشغول درمان است و اینکه چه زمانی به میادین بازخواهد گشت بستگی به نظر پزشکان درباره مصدومیتش دارد.

با حضور کریمی، مسئولیت پذیری بازیکنان بیشتر شده است

به گزارش ائل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی گسترش فولاد ، مهاجم گسترش فولاد در رابطه با مصدومیت و دوری چند هفته‌ایش از میادین فوتبال می‌گوید: مصدومیتم خیلی خطرناک نیست و تنها کشیدگی همسترینگ است، در حال حاضر مشغول فیزیوتراپی و تمرینات سبک هستم و نسبت به یکی، دو هفته گذشته بهتر شدم. 

وی در پاسخ به سوالی که آیا به بازی با پیکان خواهد رسید یا خیر گفت: بعید می‌دانم تا آن زمان در آمادگی صددرصدی قرار داشته باشم اما همه چیز بستگی به نظر پزشکان دارد. همانطور که گفتم مشغول تمرینات سبک هستم و در سه نوبت هم فیزیوتراپی می‌کنم هم تمرینات سبک. 

مهاجم گسترش فولاد در خصوص حضور فیروز کریمی در کنار این تیم تبریزی خاطرنشان کرد: آقای کریمی در اولین قدم با حضورشان در گسترش تیم را سروسامان دادند و یک نظم و انضباط خاص در کار تیمی ایجاد کردند که همین موضوع انسجام تیمی را بالاتر برده است. آقای کریمی با شرح وظایفی که برای هر فرد تعیین کردند مسئولیت‌پذیری را در بین بازیکنان بیشتر کرده‌اند و همین موضوع روحیه بچه‌ها را افزایش داده است. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد و روند موفقیت‌آمیزمان را طی کنیم.

وی درباره دیدار مقابل نفت‌مسجدسلیمان پس از حضور فیروز کریمی افزود: حضور آقای کریمی با پیروزی‌مان در اولین بازی مقابل یک تیم لیگ یکی که بازی سخت با شرایطی دشوار را تجربه می‌کردیم همراه شد که خب همین موضوع نشان از موفقیت صددرصدی گسترش با حضور کریمی در آینده دارد.

خالقی‌فر در مورد آنکه اگر با مصدومیت مواجه نمی‌شد مطمئنا کار برای آقای گلی او راحت‌تر می‌شد تصریح کرد: پیش از این هم گفته‌ام که بیشتر از آنکه علاقمند به گرفتن جایگاه باشم به دنبال کمک کردن به تیمم و موفقیتش هستم. در یک تیم این کار گروهی است که موجبات نتیجه‌گیری یک تیم می‌شود. اینطور نباید فکر کرد و گفت که تنها خط دفاع یا دروازه‌بان می‌تواند کلین‌شیت کند. به اعتقاد من هر نتیجه‌ای که برای یک تیم رقم می‌خورد حاصل کار تک‌تک هم‌تیمی‌هاست حالا چه آقای گلی چه کلین‌شیت فرقی نمی‌کند.

او در خصوص آنکه تعطیلات لیگ کمک بزرگی در تغییرات تیم گسترش کرده است اضافه می‌کند: این‌بار تعطیلات با وجود تغییراتی که در تیم ما حاصل شد یک کمک خوب برایمان بود تا بچه‌ها با تفکرات فنی آقای کریمی هماهنگ شوند و بتوانند خودشان را از شرایط بد دور کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/tcXcgM
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***