تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

غرق در خون پیکر شهیدی بی سر آورده اند؛

سر بریدن تداعی جاهلیت ابوسفیانی است اما جوشش اصحاب آخرالزمانی منتقم حسین(ع)، در حال فوران است

سر بریدن تداعی جاهلیت ابوسفیانی است که برای خاموش کردن صدای حق و با نهایت خشم و کینه صورت می گیرد اما این یزیدیان زمان هنوز ندانسته اند که جوشش حسینی در سینه های اصحاب آخرالزمانی منتقم آن امام راستین، روز به روز در حال فوران است.

سر بریدن تداعی جاهلیت ابوسفیانی است اما جوشش اصحاب آخرالزمانی منتقم حسین(ع)، در حال فوران است

ائل / صابر عیسی پور

با نسیمی آشنا در کوچه های شهر باز

عطر و بویی تازه می پیچد؛شهید آورده اند!

استخوانی و پلاکی در میان چفیه...نه!

غرق در خون پیکر شهیدی بی سر آورده اند

با پیکر بی سر آمد تا یادآوری کند اگر سرتان را هم زدند؛ مقاومت کنید یعنی همان نیاز امروز جامعه ما؛ دید که ما غرق می شویم؛ بی سر آمد تا بیدارمان کند.

در همه  جنگ ها شاهد فجایع بسیاری از سوی سفاکان بودیم و ضحاکان خون آشام همواره شنیع ترین جنایات را علیه مظلومین انجام داده اند اما در این بین بریدن سر رزمنده ای که به ارباب بی سر خود اقتدا کرد تا از حریم خاندان طاهر او حراست کند؛ پیام بزرگی به همه خفتگان عالم است.

سر بریدن تداعی جاهلیت ابوسفیانی است که برای خاموش کردن صدای حق و با نهایت خشم و کینه صورت می گیرد اما  این یزیدیان زمان هنوز ندانسته اند که جوشش حسینی در سینه های اصحاب آخرالزمانی منتقم آن امام راستین، روز به روز در حال فوران است.

اینان در  اندیشه خام هستند و نمی دانند که بریدن سر امثال شهید حججی، شعله حمیت سربازان خمینی کبیر و رهروان خامنه ای عزیز را خاموش نمی کند؛ غافل آنکه این کشور علوی میلیونها محسن حججی دارد که امروز با شوری وصف ناشدنی به استقبال و تشییع این فدایی حریم اسلام و انقلاب آمدند.

البته تاریخ نشان داده که هیچ جنایتی علیه جبهه حق بی پاسخ نمی ماند؛ روزی رژیم بعث صدام با بن دندان مسلح، جنگی همه جانبه بر جبهه اسلام تحمیل کرد اما امروز صدام رفته است.

دشمنان جمهوری اسلامی ایران سالها است که نتیجه ظلم به ملت ایران را می بینند و در آتش آن می سوزند و این فریاد خون شهیدان ایران و امثال حججی ها است تاریخ گواهی است بر زانو زدن ظالمین در برابر مستضعفانی که خدا آنها را فراموش نمی کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/RcgQBd
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***