تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

استاندار جدید آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل:

با همه احزاب سیاسی مجوز دار تعامل خواهم داشت / از حضور همه رسانه ها با هر طرز تفکر در جلسات استقبال می کنیم / نقد پذیر هستم

خدابخش، استاندار جدید آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار ائل ضمن تاکید بر تعامل با همه احزاب سیاسی مجوز دار، افزود: جلساتی با احزاب جهت توسعه سیاسی برگزار خواهیم کرد و از همه آنها حمایت می کنم.

با همه احزاب سیاسی مجوز دار تعامل خواهم داشت / از حضور همه رسانه ها با هر طرز تفکر در جلسات استقبال می کنیم / نقد پذیر هستم

مجید خدابخش، استاندار جدید آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار ائل در خصوص تعامل با جریان های سیاسی مختلف استان، گفت: توسعه سیاسی محور اساسی حقوق شهروندی در دولت یازدهم بود و در دولت دوازدهم هم ادامه خواهد داشت لذا همه احزاب سیاسی دارای مجوز برای ما قابل احترام هستند.

وی ضمن تاکید بر تعامل با همه احزاب سیاسی مجوز دار، افزود: جلساتی با احزاب جهت توسعه سیاسی برگزار خواهیم کرد و از همه آنها حمایت می کنم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در خصوص بی مهری ها و برخوردهای گزینشی با رسانه های استان از سوی استانداری در دولت یازدهم، بیان داشت: ابتدا باید تعداد رسانه ها را مشخص کنیم؛ از حضور همه رسانه ها استقبال می کنم و بستگی به فضای موجود در محل جلسات، هر رسانه ای با هر طرز تفکر می تواند در جلسات جهت انعکاس خبر و نقد مسایل حضور پیدا کنند.

خدابخش در پاسخ به سوال خبرنگار ائل در خصوص اینکه آیا نقد پذیر هستید؛ تصریح کرد: بنده قطعا نقد پذیر هستم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/P69rqW
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***