تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پاشایی ، مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی ؛

رویکرد آموزش وپرورش استان توجه به ورزش دانش آموزی در مدارس است

مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی صبح امروز در آیین آغاز برنامه های ورزشی دستگاه تعلیم وتربیت استان در دبیرستان نمونه دولتی فاطمیه ناحیه چهار تبریز گفت: رویکرد دستگاه تعلیم وتربیت استان توجه به ورزش دانش آموزی در سراسر مدارس است.

رویکرد آموزش وپرورش استان توجه به ورزش دانش آموزی در مدارس است

به گزارش ائل به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ جعفر پاشایی در این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت ماه محرم گفت: محرم ماهی است که در آن بزرگترین معلم آزادی و آزدگی مسیری را در پیش پای بشریت نهاد که بعنوان مسیر انسانیت، سعادت و تعالی می باشد.

مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی با تاکید براینکه پویایی، اثربخشی، تحرک وشادابی در جامعه از مدرسه شروع می شود، افزود: در این راستا در نظامهای آموزشی پیشرفته دنیا کانون توجه همه مسئولین و صاحب نظران تعلیم وتربیت به مدرسه بعنوان عامل تحول در جامعه است.

وی با اشاره به شعار سال جدید تحصیلی" مدرسه، کانون آموختن خلاق و زیستن با اخلاق" ادامه داد:  امسال مجموعه آموزش و پرورش استان نهایت تلاش خود را در رشد همه جانبه در زمینه های مختلف مجموعه بکار خواهد بست.

پاشایی با اشاره به تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری در مورد نقش مدرسه تصریح کرد: مدرسه بعنوان محور توسعه و کانون تربیت عنوان شده و اگر مدرسه نخواهد هیچ تربیتی اتفاق نمی افتد.

مدیر دستگاه تعلیم وتربیت آذربایجانشرقی با اشاره به اینکه مدرسه منهای ورزش، تحرک، دوستی و کارگروهی معنا و مفهومی ندارد، خاطر نشان شد: مدارسی موفق هستند که کارگروهی را در حوزه های ورزش، هنر، اخلاق و ادبیات و... در اولویت و برنامه خود قرار می دهند.

پاشایی در پایان با تاکید براینکه رویکرد دستگاه تعلیم وتربیت استان توجه به ورزش دانش آموزی در سراسر مدارس آذربایجانشرقی است، اظهار کرد: سلامتی جسمی و روحی دانش آموزان در اولویت برنامه ها و اقدامات مجموعه قرار دارد.

شایان ذکر است که در پایان مدیرکل و جمعی از مسئولین آموزش وپرورش استان از کتابهای تالیف شده در حوزه درس تربیت بدنی جهت استفاده معلمان رونمایی کردند. 


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/qiD7m3
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***