تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فرماندار تبریز در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تاکید کرد :

لزوم هماهنگی ادارات متولی و جدیت در برخورد با متکدیان حرفه ای

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی به اتفاق معاون و روسای مناطق شهرستان تبریز ، با شهرتی فر فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

لزوم هماهنگی ادارات متولی و جدیت در برخورد با متکدیان حرفه ای

به گزارش ائل به نقل  از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز ، در این دیدار ابتداکلامی به تشریح اقدامات این نهاد حمایتی در ارتباط با طرح محسنین ، جمع آوری زکات فطریه ، طرحهای توسعه ای کمیته امداد استان برای رسیدگی به نیازمندان حاشیه نشین شهر تبریز پرداخت.

فرماندار تبریز با قدردانی از فعالیتهای کمیته امداد استان ، توجه ویژه به مسائل فرهنگی و رفع نیازهای عاطفی خانواده های تحت پوشش را مهم عنوان داشت و گفت : در کنار حمایتهای مالی از نیازمندان ، لازم است برنامه های فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، اجتماعی ، آموزشی و مشاوره ای نیز برای این قشر لحاظ شود.

وی همچنین به حضور متکدیان حرفه ای و اکثراً غیر بومی در سطح شهر اشاره کرد و تاکید کرد برای حفظ جایگاه "شهر بدون گدا" نهادهای متولی باید با هماهنگی نسبت به رفع این معضل و هدایت متکدیان اقدام عاجل داشته باشند.
در ادامه جلسه موارد دیگری از قبیل شناسایی زمین برای احداث فرهنگسرای کمیته امداد در تبریز و کاهش آسیبهای اجتماعی دربین افراد تحت پوشش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/zo3hJK
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***