تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

حاج حسین یکتا در مراغه:

شهید حججی به پای مادرش افتاد تا اجازه رفتن به سوریه بگیرد / آتش به اختیار یعنی درد مردم درد ما هم باشد

حاج حسین یکتا شامگاه جمعه در جمع مردم مراغه، گفت: آتش به اختیار یعنی درد مردم درد ما هم هست؛ یعنی چقدر به فکر دختر و پسر جوانی هستی که هیچ نسبتی با تو ندارند.

شهید حججی به پای مادرش افتاد تا اجازه رفتن به سوریه بگیرد / آتش به اختیار یعنی درد مردم درد ما هم باشد

به گزارش ائل ، حاج حسین یکتا شامگاه جمعه در مراسم یادبود شهید حمید پرکار، از رزمندگان دفاع مقدس مراغه ای در جمع مردم این شهر، با اشاره به عظمت شهید محسن حججی، گفت: شهید حججی را  میشناختم و مادرش اجازه رفتن به سوریه را نمی داد و به پای مادرش افتاد تا اجازه بگیرد.

وی ادامه داد: مادر شهید حججی گفته بود به شرطی اجازه رفتن به سوریه می دهم که شهید نشوی و محسن هم گفته بود مادر عزیز می شوم و برمی گردم.

این فعال فرهنگی ضمن تاکید بر کارهای فرهنگی از سوی جوانان، افزود: دهه شصت ما همیشه در مسجد بودیم و کار می کردیم وحتی در مسجد هم می خوابیدیم.

وی ضمن گلایه از جوانان بدلیل کم اهمیتی به مسائل فرهنگی، بیان داشت: الان همه فقط کنار خانواده بودن را می خواهیم و نوعی بیچارگی است.

این رزمنده دوران دفاع مقدس ضمن اشاره به موضوع آتش به اختیار، اظهار کرد: آتش به اختیار یعنی اینکه تو در مسجد باشی و همسرت برایت شام بیاورد.

رهبر انقلاب به جوانان تفویض اختیار کردند؛ یعنی خبری در راه است

وی با تاکید بر اینکه آتش به اختیار یعنی اینکه چقدر می توانی برای شادی دل حضرت زهرا(س) آتش بسوزانی؛ افزود: آتش به اختیار یعنی رهبر انقلاب تفویض اختیار کردند و این بستگی به ما دارد که چقدر فیض ببریم.

یکتا تصریح کرد: آتش به اختیار یعنی درد مردم درد ما هم هست؛ یعنی چقدر به فکر دختر و پسر جوانی هستی که هیچ نسبتی با تو ندارند.

وی با بیان اینکه بسیجی باید از شدت کار و تلاش شب بیفتد نه اینکه خوابش ببرد؛ گفت: آتش به اختیار یعنی چند نفر از تو آب حیات گرفتند و سیراب شدند؛ آتش به اختیار یعنی خبری در راه است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/LJxcvP
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***