تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

اعزازی در گفتگو با ائل:

وزرایی رای اعتماد می گیرند که اقتصاد مقاومتی و اشتغال مهمترین محور برنامه هایشان است/ آذری زبان بودن وزیر مهم نیست

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرایی رای اعتماد می گیرند که مهمترین محورهای برنامه هایشان توجه به اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی و اشتغال باشد.

وزرایی رای اعتماد می گیرند که اقتصاد مقاومتی و اشتغال مهمترین محور برنامه هایشان است/ آذری زبان بودن وزیر مهم نیست

ضیاء الله اعزازی در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به لیست پیشنهادی وزرا از سوی رئیس جمهور به مجلس، اظهار کرد: در این لیست افراد معتدل قرار گرفته اند و این موضوع از نظر من مناسب است.

وی ادامه داد: اینکه وزرا نباید از افراد تندرو احزاب باشند یک اصل است و ما دوست نداریم وزیری داشته باشیم که در گیر و دار حاشیه های سیاسی باشد، ملاک برای انتخاب وزرا کاری بودن آن هاست.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: عده ای از عدم انتخاب وزیر آذری زبان گلایه می کنند، اما به اعتقاد من آذری زبان بودن وزیر مهم نیست بلکه معیار ما برای رای اعتماد به وزرا، کارآمد بودن آن هاست.

وی افزود: هر چند در مورد این موضوع به رئیس جمهور نامه ای مبنی بر تشکیل جلسه ای با اعضای مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی فرستاده بودیم اما به دلیل مشغله های فراوان این جلسه تشکیل نشد و درخواست برای تشکیل جلسه با معاون اول نیز بی جواب ماند.

این نماینده مجلس دهم در پایان گفت: وزرایی رای اعتماد می گیرند که مهمترین محورهای برنامه هایشان توجه به اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی و اشتغال باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/eHxuF3
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***