تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رئیس کل دادگستری آذربايجان شرقي مطرح کرد :

تأکید بر دقت بازپرس های دادسرا در احصاء اموال مسروقه

رئيس کل دادگستري آذربايجان شرقي در نشست هم اندیشی مراجع نظارتی دادگستری استان با قضات آزمایشی استان گفت: نیروی انسانی در یک سازمان، سرمایه های آن سازمان است که بایستی حفظ و به بهترین وجه بکارگیری شوند.

تأکید بر دقت بازپرس های  دادسرا در احصاء اموال مسروقه

به گزارش ائل  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری آذربایجان شرقی، رئيس کل دادگستري آذربايجان شرقي در نشست هم اندیشی مراجع نظارتی دادگستری استان با قضات آزمایشی استان گفت: نیروی انسانی در یک سازمان، سرمایه های آن سازمان است که بایستی حفظ و به بهترین وجه بکارگیری شوند.

حجت الاسلام والمسلمین مظفري بر دقت بازپرس های دادسرا در پرونده های سرقت در احصاء اموال مسروقه تأکید کرد تا در ردّ مال سارقان به صاحبان اموال در مرحله اجرای احکام مشکلی پیش نیاید.

وی همچنین بر اجرای اتیان سوگند توسط ضارب در صورت فقدان شاهد از سوی شاکی در پرونده های ضرب و جرح عمدی تأکید کرد.

حکمتعلی مظفری تسریع در اجرای احکام پرونده ها در واحدهای اجرای احکام را از عوامل کاهش پرونده های موجود ذکر کرد و این امر را با رتبه بندی و اولویت بندی پرونده ها میسّر دانست.

رئيس کل دادگستري استان با اشاره به اینکه سیاست قوه قضاییه، حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری است افزود: وضعیت زندان ها با توجه به کثرت زندانیان، نامناسب است و قضات باید تلاش کنند حدالامکان با صدور قرار وثیقه متناسب، از زندانی شدن افراد جلوگیری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/snHi4p
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***