تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

همسر شهید تهرانی مقدم در گفتگو با ائل:

موشک های ایران، اقتدار اسلام را در دنیا نشان داد / مظلومین عالم دست یاری به سوی جمهوری اسلامی دراز کرده اند

خانم کاظمی، همسر شهید تهرانی مقدم در گفتگو با ائل، گفت: موشک های ایران، اقتدار اسلام را در دنیا نمایش داده و نگاه همه کشورها به ایران، یک نظام عزتمند است.

موشک های ایران، اقتدار اسلام را در دنیا نشان داد / مظلومین عالم دست یاری به سوی جمهوری اسلامی دراز کرده اند

خانم حیدری، همسر شهید تهرانی مقدم در حاشیه سفر خود به تبریز و دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار  ائل ، ضمن اشاره به ویژگی های بارز شهید حسن تهرانی مقدم، گفت: بین خصلت های بزرگ حاج حسن ولایتمداری، سرآمد تمام صفات ایشان بود.

وی اهمیت به نماز اول وقت را از ویژگی های همیشگی شهید تهرانی مقدم برشمرد و افزود: ایشان تحت هیچ شرایطی نماز اول وقت را ترک نمی کردند و روح بزرگش با نماز و ولایت گره خورده بود.

همسر شهید تهرانی مقدم تصریح کرد: همه این صفات بارز از شهید تهرانی مقدم انسانی می سازد که اسراییل را هدف نابودی قرار می دهد.

وی با بیان اینکه همه مشکلات و گرفتاری های جهان اسلام از جمله در یمن توسط دشمنان شکل گرفته؛ تاکید کرد: موشک های ایران، اقتدار اسلام را در دنیا نمایش داده و نگاه همه کشورها به ایران، یک نظام عزتمند است.

کتاب "خط مقدم" مورد تایید و تاکید خانواده شهید می باشد

همسر شهید تهرانی مقدم ادامه داد: مظلومین عالم دست یاری به سوی جمهوری اسلامی دراز کردند و از کشور مقتدر ایران می خواهند تا آنها را از گرفتاری نجات داده و برابر دشمنان یاری کنند.

کاظمی ضمن اشاره به کتاب "خط مقدم" نوشته فائزه غفاری(نویسنده تبریزی)، تصریح کرد: این کتاب مورد تایید و تاکید خانواده شهید تهرانی مقدم در خصوص زندگی این شهید می باشد و به همه توصیه می کنم آن را مطالعه کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/woBjX5
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***