تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

به همت حوزه هنری استان آذربایجان شرقی

دومین شب خاطره دفاع مقدس برگزار می شود

دومین شب خاطره دفاع مقدس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان هشت سال جنگ تحمیلی به مام میهن، برگزار می شود.

دومین شب خاطره دفاع مقدس برگزار می شود

به گزارش ائل به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی، سرپرست حوزه هنری استان با اعلام این خبر گفت: جواد کریم نژاد ادامه داد: دومین شب خاطره دفاع مقدس حوزه هنری استان روز سه شنبه 24 مرداد ماه سال جاری راس ساعت 16:30، به همراهی جمیع نهادهای فرهنگی و با حضور رزمندگان، ایثارگران، خانواده های معظم شهدا، مسئولان و عموم مردم در محل مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار می شود.
جواد کریم نژاد هدف از برگزاری این مراسم را ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت عنوان کرد و اظهار داشت: جامعه ما در وضعیت کنونی که تحت فشار دشمنان قرار دارد، به تبیین و ترویج هرچه بیشتر این فرهنگ نیازمند است.
وی با بیان اینکه مراسم شب خاطره یکی از برنامه های این حوزه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، بیان کرد: در دومین برنامه شب خاطره چهار تن از چهره های شاخص استان که در دوران دفاع مقدس اسیر شده بودند به ذکر خاطره ای از آن ایام خواهند پرداخت.
گفتنی است، برنامه فوق به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان آذربایجان شرقی و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و موسسه پیام آزادگان برگزار می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/JyqZtg
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***