تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در دیدار نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با همسر شهید تهرانی مقدم مطرح شد؛

حجت الاسلام آل هاشم: توان موشکی کشور باید روز به روز قوی شود / خانم حیدری: حاج حسن با نماز اول وقت و ولایتمداری به همه جا رسید

صبح امروز خانم حیدری، همسر پدر موشکی ایران شهید حاج حسن تهرانی مقدم با حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام آل هاشم: توان موشکی کشور باید روز به روز قوی شود / خانم حیدری: حاج حسن با نماز اول وقت و ولایتمداری به همه جا رسید

به گزارش ائل ، صبح امروز همسر پدر موشکی ایران شهید حاج حسن تهرانی مقدم با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در این دیدار گفت: شهید تهرانی مقدم معروف به پدر موشکی ایران بودند و با رزمندگان تبریزی و لشکر عاشورا از جمله با شهید شفیع زاده در دوان دفاع مقدس مانوس بودند.

وی ضمن تاکید بر اینکه کار این شهید در حوزه موشکی  بسیار ارزشمند است؛ تصریح کرد:  عظمت کارهای این مرد الهی در درگیری های حزب الله لبنان با اسراییل بیشتر شناخته شد.

امام جمعه تبریز خاطر نشان کرد: دشمنی دشمنان و این  درگیری ها، تا زمانی که فریاد اسلام ناب از مسلمانان ایران بلند می شود؛ وجود دارد و خاموش نمی شود.

شلیک موشک به مواضع داعش موجب شد تا دشمنان خودشان را جمع و جور کنند

وی ضمن اشاره به حمله موشکی اخیر سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور، افزود: ایران چند موشک شلیک کرد و دشمن خود را جمع و جور کرد و این اقتدار به برکت شهید تهرانی مقدم و همکاران ایشان است.

حجت الاسلام آل هاشم تاکید کرد: سپاهیان اسلام به ویژه رزمندگان سپاه ولایتمدار عاشورا  هیح وقت خدمات شهید تهرانی مقدم را فراموش نخواهند کرد و از خدا می خواهیم توفیق ادامه راه شهدا را داشته باشیم.

ان شاءالله روزی را ببینیم که اسراییل نابود شده است

وی ضمن اشاره به اهمیت بحث موشکی در کشور، ادامه داد: سپاه باید در راه  تداوم توان موشکی کشور، روز به روز خود را قوی تر کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با یادآوری بیانات رهبر انقلاب در خصوص اینکه اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید؛ افزود: ان شاءالله روزی را ببینیم که اسراییل نابود شده است و این وعده تحقق خواهد یافت.

در این دیدار همچنین سرکار خانم حیدری، همسر شهید تهرانی مقدم ضمن قدردانی از محبت مردم تبریز، گفت: تبریز شهر سرداران شهید بزرگی است که در راه انقلاب اسلامی فدا شده اند.

وی ولایتمداری را از ویژگی های بارز شهید تهرانی مقدم برشمرد و افزود: این شهید عزیز ولایتمداری را در زندگی خود سرلوحه قرار داده بود  و با همت خود، دست به کارهای بزرگ می زد.

خانم حیدری اهمیت دادن شهید تهرانی مقدم به نماز اول وقت را از ویژگی های بارز ایشان برشمرد و تصریح کرد: شهید تهرانی مقدم همواره می گفتند؛ من به جایی نرسیدم مگر به برکت نماز اول وقت  و همه اینها نشان دهنده روح بزرگی بود که  با نماز و ولایت گره خورده بود.

وی در پایان از خدمات حجت الاسلام و المسلمین قدردانی کرده و برای وی در خدمت هر چه بیشتر به نظام اسلامی آرزوی توفیق کرد.

گفتنی است در دیدار، تعدادی از رزمندگان و جانبازان سپاه عاشورا نیز حضور داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/mH8CeK
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***