تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

علی رغم اعلام برائت هواداران تراکتورسازی از هنجارشکنان؛

وقتی مجری برنامه ورزشی خود را در مقام قاضی جای می دهد!

بعد از اتفاق زننده فرودگاه شهید مدنی تبریز و برخورد نامناسب با کاروان پرسپولیس، مسئولان باشگاه تراکتورسازی، کانون هواداران این باشگاه تبریزی و حتی یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی نسبت به این عمل زشت واکنش نشان داده و اعلام برائت کردند اما فردوسی پور در آنتن زنده تلویزیون، خود را در مقام قاضی دید.

وقتی مجری برنامه ورزشی خود را در مقام قاضی جای می دهد!

به گزارش خبرنگار ائل، دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران از هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به میزبانی تیم تبریزی برگزار شد که این دیدار درنهایت با نتیجه 2-1 به نفع پرسپولیس به‌اتمام رسید.

متاسفانه عادت بسیار بدی در ورزشگاه‌های فوتبال ایران به‌وجود آمده است که شعار‌های زشت و ناپسند توسط تماشاگران در فوتبال ایران، به یک عرف بد تبدیل شده و در جریان دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس از سوی هواداران دو تیم علیه یکدیگر فحاشی صورت گرفت اما بازیکنان پرسپولیس در ایجاد تنشج بین هواداران هم دخیل بودند.

عادل فردوسی‌پور مجری برنامه 90 روز دوشنبه 16 مرداد ماه  روی آنتن شبکه 3 سیما، این موضوع را مورد نقد قرار داد و صحبت‌های مبنی بر شعارهای ناسزا و فحاشی‌ها از سوی سکوهای اکثر ورزشگاه‌های ایران را مورد بررسی و قضاوت قرار داد.

به‌طبع نقد سازنده همیشه می‌تواند کارساز باشد اما باید به وضعیت فعلی سکوهای استادیوم‌های ورزشی ایران چاره‌ای اندیشید. البته مجری برنامه 90 درخصوص اتفاقات رخ داده در دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس، قضاوت نادرستی از هواداران فهیم تراکتورسازی داشت که برای یک فرد رسانه‌ای، قضاوت امری نادرست است.

در زمان ورود کاروان تیم پرسپولیس عده‌ای باحضور در فرودگاه شهر تبریز علیه تیم پرسپولیس، برخی هوادارنماها که هیچ ارتباطی با تراکتورسازی نداشتند؛ به محمود خوردبین سرپرست این تیم و مرحوم هادی نوروزی کاپیتان سابق پرسپولیس، شعارهای زشت و زننده‌ای دادند.

بعد از این اتفاق، مسئولان باشگاه تراکتورسازی، کانون هواداران این باشگاه تبریزی و حتی یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی نسبت به این عمل زشت واکنش نشان دادند و کانون هواداران باشگاه تبریزی دراین خصوص، اعلام برائت کرد.

اما تنهاترین مسئله در این خصوص، قضاوت نادرست مجری برنامه 90 علیه هواداران پرشور و فهیم تراکتورسازی بود، هوادارانی که همیشه به مهمان‌نوازی و اخلاق خوب، زبان‌زد هستند. امید است که قضاوت‌های نادرست کمی بادقت و درایت بیشتری صورت بگیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/MeGEP1
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***