تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در نشست خبری قبل از بازی مطرح شد؛

لوکا بوناچیچ: مشکلات درون تیم من خانوادگی است/ سپیدرود هم سعی کرد تا استارت خوبی داشته باشد

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: مشکلات درون تیم من خانوادگی است و من به عنوان سرپرست خانواده، مشکلاتم را به بیرون درز نمی‌دهم.

لوکا بوناچیچ: مشکلات درون تیم من خانوادگی است/ سپیدرود هم سعی کرد تا استارت خوبی داشته باشد

به گزارش خبرنگار ائل، لوکا بوناچیچ در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل سپیدرود رشت از هفته سوم لیگ برتر حاضر شد و گفت: برخی از سایت ها صحبت هایی درمورد اخراجی از تیم من زدند که من به شدت این موضوع را تکذیب می کنم. من همیشه پشت بازیکنان تیم خودم هستم و به این بازیکنان ایمان دارم.

وی ادامه داد: فردا با تیمی بازی داریم که مشکلاتی شبیه تیم ما دارد، به هرحال سپیدرود هم تلاش زیادی کرده است تا بتواند در ابتدای لیگ، استارت خوبی داشته باشد. فردا فرصتی است که ما بتوانیم یک برد خوبی به دست بیاوریم.

سرمربی گسترش فولاد تصریح کرد: به‌طور کل می‌توانم بگویم آن‌چنین که ما می‌خواهیم بازی نمی‌کنیم. متاسفانه در 2 بازی آخر شرایط به‌گونه‌ای است که من خودم به اتفاقاتی که در تیمم رخ داده است، شک کردیم. اشتباهات فردی از سوی بازیکنان باتجربه تیم رخ داد.

بوناچیچ افزود: درواقع همه بازیکنان باید بتوانند خودشان را به مراتب بالاتری سوق دهند. اگر بازیکنان فعلی تیم نمی‌توانند شرایط را تا پایان نیم فصل اول تغییر دهیم، مجبور هستیم تا در نقل‌وانتقالات، یارگیری‌های خوبی داشته باشیم تا شرایط فعلی را تغییر دهیم.

وی در رابطه با نتایج ضعیف تیم در 2 هفته اول لیگ برتر، گفت: به‌هرحال در درون یک خانواده مشکلاتی دارد که من هم سرپرست خانواده گسترش فولاد هستم که هیچ‌وقت مشکلات خانواده‌ام را به بیرون درز نمی‌دهم.

سرمربی گسترش فولاد در ارتباط با مصدومیت پیمان بابایی مهاجم تیمش، تصریح کرد: خدا را شکر پیمان بابایی هم وضعیت بهتری دارد و فردا می‌توانم از این بازیکن در لیست 18 نفره استفاده کنیم.

لوکا بوناچیچ در صحبت‌های پایانی‌اش خاطرنشان کرد: تا پایان نقل‌وانتقالات تابستانی بازیکن خروجی نداریم. البته شاید چند بازیکنی به لیست تیم اضافه شوند. به‌دنبال جذب یک فوروارد خارجی خوب هستیم که تابدین لحظه برای جذب این بازیکن، به‌نتیجه مطلوب نرسیدیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/trSwTq
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***