تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

از حقارت عصاره فضائل ملت بزرگ ایران تا رونمایی از مادر مذاکرات؛

چراغ سبز روحانی برای مذاکره در مواردی که با علل ایجادی انقلاب اسلامی عجین است / سودای رئیس دولت دوازدهم برای تبدیل شدن به نماد دیپلماسی با استفاده از مدل برجام

رییس‌جمهوری که با نام نبردن از هاشمی و خاتمی نشان داد علاوه بر دلخوری از کنایه سه درصدی هاشمی و رحم اجاره ای اصلاح طلبان و استفاده ابزاری از یک جامعه رای به نفع خود ، سودای تبدیل شدن به یک جریان مستقل و مجزا و نوشتن اسم خود در تاریخ جهان به نام نماد تغییر و تعامل و دیپلماسی با استفاده از مدل برجام را دارد. مدلی که علیرغم اینکه چهار سال وقت ملت را گرفت و مسیری شد برای نفوذ؛ و صنعت مهم و هایتک هسته ای را نابود کرد.

چراغ سبز روحانی برای مذاکره در مواردی که با علل ایجادی انقلاب اسلامی عجین است / سودای رئیس دولت دوازدهم برای تبدیل شدن به نماد دیپلماسی با استفاده از مدل برجام

 ائل / محمد کرمی

دیروز برای اولین بار از زمانی که خودم را شناختم،احساس حقارت کردم و از اینکه عصاره فضائل ملت بزرگ ایران حقیرانی هستند که برای  سلفی گرفتن با کسی که نماد ظلم برای ایرانیان هست که سازمان متبوعش چندروز قبل در همراهی با  مادر تحریم های شیطان بزرگ سنگ تمام گذاشت ،سرودست می شکستند ، احساس خجلت از ایرانی بودن نمودم.

کار آنقدر وقیح بود که حتی روایتش هم زجرآور است .

منتها آنچه مهم است گرفتاری دوباره در حاشیه و عدم پرداخت به متن هست.

متن ، سخنان مهم  روحانی در مراسم  تحلیف بود که نباید به سادگی از کنارش گذشت.

رونمایی از مادر مذاکرات در برابر تحریم های گسترده  آمریکا حرف کمی نبود. به نظر می رسد اعلان رسمی و چراغ سبزی بود برای آغاز مذاکرات جامع و گسترده در تمام زمینه های مورد اختلاف با غرب اعم از حقوق بشر ، موشکی ، محور مقاومت ، صدور انقلاب وسایر موارد . مواردی که با علل ایجادی انقلاب اسلامی عجین است و بدون آنها جمهوری اسلامی ایران به نظامی بی خاصیت تبدیل می شود که هیچ ضرری برای نظام سلطه و هیچ امیدبخشی برای ملل تحت ظلم جهان ندارد و هیچ قدمی در مسیر ظهور برنخواهد داشت.

مایه قوام و ثبات نظام قطعا رای مردم و حمایت عامه از آن است ولی نه 24 میلیون رای دهنده به دولت مستقر ، بلکه همه هشتاد میلیون ایرانی .

قوام نیروهای مسلح به تحت امر ولی بودن و عزل و نصب صریح رهبری هست و پشتوانه آن ولایت مطلقه فقیه و نائب امام عصر است.

و مواردی از این دست که حاکی از دکترین روحانی هست برای چهار سال مهم و حیاتی آینده تا 1400، متاسفانه در پرتو همین سلفی ها که البته آغازگر آن معاون وزیر خارجه و ادامه دهنده آن نمایندگانی از  لیست امید و ضریب دهنده آن همه دنبال کنندگان حاشیه بودند ، مورد غفلت واقع شد .

باید پرداخت به متن و آماده شد برای یک چهارسال پرتلاطم با روحانی.

رییس‌جمهوری که با نام نبردن از  هاشمی و  خاتمی نشان داد علاوه بر دلخوری از کنایه سه درصدی هاشمی و رحم اجاره ای اصلاح طلبان و استفاده ابزاری از یک جامعه رای به نفع خود ، سودای تبدیل شدن به یک جریان مستقل و مجزا و نوشتن اسم خود در تاریخ جهان به نام نماد تغییر و تعامل و دیپلماسی با استفاده از مدل  برجام را دارد. مدلی که علیرغم اینکه چهار سال وقت ملت را گرفت و مسیری شد برای نفوذ؛ و صنعت مهم و هایتک هسته ای را نابود کرد ، عایدی آن بنا به اقرار دولتمردان تقریبا هیچ بوده و روح و جسم آن مورد تجاوز واقع شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/yGT23R
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***