تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

واکنش مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی به ممنوعیت از جذب بازیکن آزاد

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: خودمان خواستیم که از فیفا استعلام بگیریم تا با اطمینان هر اقدامی را انجام بدهیم.

واکنش مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی به ممنوعیت از جذب بازیکن آزاد

به گزارش ائل به نقل از میزان، امروز از طرف فدراسیون فوتبال اعلام شد که فدراسیون جهانی فوتبال مجوز جذب 3 بازیکن آزاد را بعد از فصل نقل‌وانتقالات تابستانی فوتبال ایران را صادر نکرده است و باشگاه تراکتورسازی تا پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی نمی‌تواند هیچ بازیکنی را جذب کند.

محمدجواد پاینده مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به خبرنگار میزان گفت: از همان ابتدا هم فدراسیون فوتبال به ما اعلام کرد که این امکان وجود دارد که ما 3 بازیکن آزاد را جذب کنیم. البته ما هم گفتم که تا زمان پاسخ استعلام از فیفا کاری نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: خودمان خواستیم که از فیفا استعلام بگیریم تا با اطمینان هر اقدامی را انجام بدهیم. الان هم ما تابع فیفا و قوانین هستیم و مشکلی وجود ندارد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی اصلا در شرایط بحرانی قرار ندارد و برای هواداران هم مسئله نگران کننده‌ای نباید باشد. قبل از تراکتورسازی هم باشگاه‌های بزرگ دنیا مثل بارسلونا با این مشکل روبرو بوده‌اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/xEPFvV
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***