تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:

ثبت یک میلیون و چهارصد هزار مهر انتخاب در شناسنامه مردم آذربایجان تا ساعت ۱۹

شبستری خیابانی، رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: تا ساعت ۱۹:۱۵ روز جمعه، بیش از یک میلیون و چهارصد هزار نفر از مردم آذربایجان شرقی مهر انتخابات را در شناسنامه خود ثبت کردند.

ثبت  یک میلیون و چهارصد هزار مهر انتخاب در شناسنامه مردم آذربایجان تا ساعت ۱۹

به گزارش ائل ،  سعید شبستری خیابانی با بیان اینکه تا ساعت 19:15 روز جمعه، بیش از یک میلیون و چهارصد هزار نفر از مردم آذربایجان شرقی مهر انتخابات را در شناسنامه خود ثبت کردند؛ گفت: شعبات اخذ رای در تمام نقاط شهری و روستایی استان با ازدحام جمعیت رای دهنده از هر گروه سنی روبه‌رو هستند.

وی با یادآوری اینکه صبح امروز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در استان آذربایجان شرقی همزمان با تمام کشور آغاز شده است؛ تصریح کرد:  در همین زمان کوتاه گزارش‌ها و تصاویر بسیاری از حضور گسترده مردم در شعبات اخذ رای ارسال شده است.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از شعب همچنان با ازدحام جمعیت روبرو هستند؛ این حجم از مشارکت بسیار در خور توجه است.

گفتنی است طبق گزارش‌های ارسالی از سوی مسئولان شعب اخذ رای، تصاویر ثبت شده توسط اصحاب رسانه و بر اساس گزارش‌های مکرر مردمی، حضور مردم در همین مدت به قدری چشمگیر بوده که صف‌های طولانی در مراکز اخذ رای تشکیل شده و مردم برای رای دادن ناچارند مدت زمان نه چندان کوتاهی انتظار بکشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/HZ7JIq
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***