تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تاج الدینی در گفتگو با ائل:

برگزاری انتخابات در کشور مظهر مردم سالاری دینی است/ مسوولین اجرایی انتخابات اصل بی طرفی را رعایت کنند

تاج الدینی، معاون امور مجلس صدا و سیما گفت: از مسوولین اجرایی خواهش می کنیم اصل بی طرفی را رعایت کنند و در اجرای قانون نیز به دور از جناح بندی و گروه های سیاسی عمل نمایند و بدانند آرای مردم حق الناس هستند.

برگزاری انتخابات در کشور مظهر مردم سالاری دینی است/ مسوولین اجرایی انتخابات اصل بی طرفی را رعایت کنند

حجت الاسلام تاج الدینی در گفتگو با  ائل با بیان اینکه برگزاری انتخابات در کشور مصداق تحقق مردم سالاری دینی است، اظهار کرد: کشور ما در این زمینه نمونه است و در بین کل منطقه و دنیا تنها در کشور ما انتخابات به این شکل برگزار می شود.

نماینده سابق پارلمانی رییس جمهور ادامه داد: مهم ترین مسائل کشور که ادراه کشور است، با انتخاب مردم تحقق می یابد.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات تاثیرات بسزایی در جریان مدیریتی کشور دارد، خاطرنشان کرد: انتخاب مجریان و مسوولین کشوری توسط مردم صورت می گیرد و مردم با این انتخاب، اساس نظام و انقلاب و امنیت کشور را تضمین می کنند.

معاون امور مجلس صدا و سیما در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در کشوری که مردم در صحنه باشند و جایجایی قدرت با رای مردم باشد، آن کشور برای مردم بیمه می شود و هیچ دمشنی نمی تواند سوء قصدی به آن کشور داشته باشد، گفت:  به همین منظور مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی های اخیر خود بر حضور حداکثری مردم تاکید کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ایام رقابت در زمان انتخابات باید جای خود را به ایام رفاقت بعد از برگزاری انتخابات دهد، عنوان داشت: به اعتقاد من آستانه تحمل جامعه در برابر مسائل سیاسی بالا آمده و بر خلاف اینکه مناظرات برگزار شده میان کاندیداها پر چالش بود اما باز هم فضای شور و نشاط انتخاباتی در کشور در جریان بود و هیچ تنشی را در این ایام شاهد نبودیم.

تاج الدینی با بیان اینکه امنیت و آرامش مهمترین اصول یک جامعه هستند، گفت: در سایه سار همین امنیت و آرامش مشکلات جامعه برطرف می شود و می توان به اهداف کلان دست پیدا کرد.

وی در پایان با بیان اینکه امیدواریم حماسه سیاسی فردا باز هم تضمین کننده امنیت کشور باشد، گفت: از مسوولین اجرایی خواهش می کنیم اصل بی طرفی را رعایت کنند و در اجرای قانون نیز به دور از جناح بندی و گروه های سیاسی عمل نمایند و بدانند آرای مردم حق الناس هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/6lPvIb
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***