تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آذربایجان شرقی از صبح امروز در شوق انتخاب؛

اخذ رای از نیم میلیون واجد شرایط تا این لحظه

شبستری خیابانی، رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از تکمیل مراحل رای گیری از ۵۰۰ هزار نفر از واجدان شرایط در سطح استان تا این لحظه خبر داد.

اخذ رای از نیم میلیون واجد شرایط تا این لحظه

به گزارش ائل ، سعید شبستری با اعلام این خبر گفت: تمامی شعب اخذ رای در سطح استان از شور و شوق و ازدحام بالایی برخوردار است و از تمامی مردم شریف استان به دلیل حضور پر شور در صحنه انتخابی دیگر قدردانی می کنم.

وی با اشاره به برگزاری دو انتخاب هماهنگ ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در تمام سطح استان و انتخابات میاندوره ای در دو حوزه اصلی اهر-هریس و مراغه- عجب شیر گفت:

برای اولین بار در 6 شهر استان شاهد برگزاری انتخابات به شکل الکترونیکی نیز هستیم و این مساله گام مهمی در راستای تحقق فعالیتهای اکلترونیکی در انتخابات است.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی افزود: در برخی شعب در سطح استان به دلیل تایید دیر هنگام برخی نامزدهای شورای شهر و روستا، باید تمامی لیست ها و سیستم کامپیوتری تصحیح می شد و این مورد کمی زمانبر بود اما مساله توسط همکاران ستادهای مختلف به سرعت بررسی و مرتفع شد و در این لحظه مساله خاصی در این خصوص پیش رو نداریم.

وی با اشاره به حضور بیش از 12 هزار و 392 کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان اشاره کرد و افزود: در سطح استان 6783 کرسی شورا وجود دارد و 330 کرسی شهری و 6453 کرسی روستایی امروز برگزیدگان خود را خواهند شناخت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/lPmlVw
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***