تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفتگو با ائل:

شرکت حداکثری در انتخابات برای امنیت و ثبات کشور حائز اهمیت است / بعد از انتخابات نیز باید تابع قوانین بود

حجت الاسلام آل هاشم، رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفتگو با ائل ضمن تاکید بر اینکه شرکت حداکثری در انتخابات برای امنیت و ثبات کشور حائز اهمیت است؛ تصریح کرد: بعد از انتخابات نیز همگی باید با نظم و انضباط تابع قوانین و مقررات باشیم.

شرکت حداکثری در انتخابات برای امنیت و ثبات کشور حائز اهمیت است / بعد از انتخابات نیز باید تابع قوانین بود

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در گفتگو با ائل در خصوص اهمیت انتخابات با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، گفت: در شرایط کنونی منطقه که امنیت مهترین مساله است؛ انتخابات و شرکت حداکثری برای امنیت و ثبات کشور حائز اهمیت است.

وی در تشریح این موضوع بیان داشت: افزایش کارایی و مقبولیت نظام های مردم سالار به انتخابات بستگی دارد و هر چه نظام کارآمدتر باشد؛ امنیت در آن نهادینه می شود.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش انتخابات را موجب ثبات سیاسی کشور دانسته و ادامه داد: انتخابات سالم سطح رضایتمندی گروه های اجتماعی را افزایش می دهد که موجبات تعادل، ثبات و امنیت کشور را فراهم می آورد.

حجت الاسلام آل هاشم تصریح کرد: انتخابات پرشور موحب روی کار آمدن دولتی با دیدگاه های نزدیک به مردم می شود.

وی با بیان اینکه برنده اصلی انتخابات مردم ایران هستند؛ افزود: امیدواریم با حضور حداکثری مردم پاسخ یاوه گویان و استکبار جهانی را بدهند و بعد از انتخابات نیز همگی باید با نظم و انضباط تابع قوانین و مقررات باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/qizB1z
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***