تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آیت الله مجتهد شبستری بعد از انداختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران:

حضور مردم در انتخابات دشمنان را مایوس می کند / بعد از اعلام نتایج آرا هم باید اخلاق و قانونمداری رعایت شود

آیت الله مجتهد شبستری بعد از انداختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات دشمنان را مایوس می کند؛ تصریح کرد: بعد از اعلام نتایج آرا هم باید اخلاق و قانونمداری رعایت شود

حضور مردم در انتخابات دشمنان را مایوس می کند / بعد از اعلام نتایج آرا هم باید اخلاق و قانونمداری رعایت شود

به گزارش ائل ، آیت الله مجتهد شبستری صبح امروز با حضور در محل اخذ رای در مسجد انگجی تبریز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات، گفت: مردم سالاری از مسیر انتخابات تحقق می یابد و موجب تثبیت نظام اسلامی می شود.

وی افزود: هر چه حضور مردم گسترده تر و باشکوه تر و با مشارکت بیشتری باشد؛ قطعا برای دوستان و دشمنان پیام هایی دارد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: این انتخابات برای دشمنان این پیام را دارد که نمی توانند برای نظام اسلامی سوتدبیر و توطئه داشته باشند و مایوس خواهند شد.

وی با اشاره به پیام های این انتخابات برای دوستان ایران، خاطر نشان کرد: دوستان ما باید ایران را برای خود الگو قرار دهند و بتوانند استقلال و آزادی خود را بدست آورند.

امام جمعه تبریز همچنین به اهمیت انتخابات در حوزه داخلی تاکید داشته و گفت: قوه مجریه باید با کابینه مقتدر در رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی و اشتغال جامعه تلاش کند.

وی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت خوب مردم در ساعات ابتدایی رای گیری؛ بیان داشت: امیدواریم مردم با شرکت بیشتر لبیک به رهبر انقلاب گویند و این حضور پرشور ادامه پیدا کند.

آیت الله مجتهد شبستری با تاکید بر حفظ نظم و اخلاق اسلامی در انتخابات، تصریح کرد: بعد از اعلام نتایج انتخابات نیز باید اخلاق و قانونمداری رعایت شود و مبادا کوچکترین تشنج ی پیش آید که دشمنان از آن سواستفاده کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/pn0ury
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***