تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اردبیل:

۳ ناظر در هر شعبه اخذ رأی به روند انتخابات اردبیل نظارت دارند

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اردبیل گفت: به طور میانگین بیش از سه ناظر در هر شعبه اخذ رأی به روند انتخابات در این استان نظارت دارند.

۳ ناظر در هر شعبه اخذ رأی به روند انتخابات اردبیل نظارت دارند

به گزارش ائل به نقل از مهر ، حجت‌الاسلام عبدالله بیدار صبح جمعه در حاشیه حضور در شعبه اخذ رأی مسجد حضرت ابوالفضل(ع)  اردبیل تصریح کرد: تمهیدات لازم برای نظارت تام بر انتخابات تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به حضور توأم با بصیرت ناظران افزود: هزار و ۵۹۴ شعبه اخذ رأی در سطح استان آماده‌سازی شده که در هر شعبه ۳ ناظر حضور داشته و برای هر ۱۰ شعبه نیز یک سر ناظر انتخاب شده است.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان به اعزام هیئت‌های نظارت به تمامی شهرستان‌ها نیز اشاره کرد و گفت: هر یک از آرا مردم حق‌الناس بوده و به جد محافظت خواهد شد.

بیدار به ضرورت حضور به موقع مردم در پای صندوق‌های رأی تأکید کرد و گفت: لازم است مردم در ساعات اولیه مراجعه داشته و حضور خود را به ساعات پایانی انتخابات موکول نکنند.

وی با اذعان به اینکه مردم ایران نقش انکارناپذیری در تصمیم‌گیری‌های سیاسی کشور دارند، اضافه کرد: هر رأیی که به صندوق انداخته می‌شود پشتوانه‌ای برای نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/q6CNIs
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***