تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

برادر شهید مدافع حرم در گفتگو با ائل:

مشارکت حداکثری در انتخابات خط بطلانی بر ادعای فاصله بین مردم و نظام است / تمکین به رای ملت نشانگر میزان رشد سیاسی است

بیضایی، برادر شهید مدافع حرم در گفتگو با ائل با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات خط بطلانی بر ادعای دشمنان مبنی بر فاصله بین مردم و نظام است؛ تصریح کرد: تمکین به رای ملت نشانگر میزان رشد سیاسی است.

مشارکت حداکثری در انتخابات خط بطلانی بر ادعای فاصله بین مردم و نظام است / تمکین به رای ملت نشانگر میزان رشد سیاسی است

احمدرضا بیضایی در گفتگو با ائل در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات گفت: حضور حداکثری مردم دعوت رهبر انقلاب از مردم است و در بین مسوولین تنها ایشان هستند که بدون اینکه بگویند به کدام کاندید رای بدهید؛ تاکید بر مشارکت حداکثری دارند.

وی با انتقاد از غفلت برخی ها از اولویت قرار ندادن مشارکت حداکثری در انتخابات، بیان داشت: بر اساس فرموده رهبر انقلاب باید با شرکت حداکثری در انتخابات ابهت نظام به دشمنان نشان دهیم چرا که دشمن در محاسبات و طرح ریزی های خود علیه جمهوری اسلامی، آمدن یا نیامدن مردم در صحنه هایی چون انتخابات و راهپیمایی ها  را رصد می کنند تا جوری وانمود کنند که بین مردم ایران و نظام اسلامی فاصله افتاده است و مردم خسته شدند.

این برادر شهید مدافع حرم با تاکید بر اینکه شرکت در انتخابات خط بطلانی بر ادعای فاصله بین مردم و نظام است؛ افزود: حضور حداکثری پای صندوق های رای محاسبات دشمن را به هم می زند.

در فتنه 88 برخی آقایان خود را فراتر از قانون دانستند و به کشور خسارت وارد کردند

وی در خصوص لزوم تمکین نامزدها و هواداران به آرای ملت، گفت: هر گونه اقدامی که دال بر عدم تمکین بر رای ملت باشد نشان از عدم قانونمداری است و فرقی نمی کند از سوی نامزدها باشد یا طرفداران آنها.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه تمکین به رای مردم نشانگر میزان رشد سیاسی است؛ خاطر نشان کرد: بعد از انتخابات سال 88 و در دوران فتنه، عده ای حاضر به تمکین به رای مردم نشدند و برخی آقایان خود را فراتر از قانون دانستند و به کشور خسارت وارد کردند.

وی با اشاره به توصیه های رهبر انقلاب بعد از انتخابات سال 88 و عدم توجه تعدای به این توصیه ها، تاکید کرد: همه ملزم به رعایت قانون هستند و باید از هیجانات کاذب سیاسی پرهیز کرد و با عقلانیت کارها را پیش برد.


مطالب مرتبط:

مشارکت حداکثری در انتخابات، کشور را از گزند آسیب های دشمن حفظ می کند

تمکین به آرای ملت نشان از شعور سیاسی کاندیداها و طرفداران آنها است

مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات قفل محکمی بر دهان یاوه گویان کفر جهانی بزنند


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/El4rwu
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***