تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

۱۴۰۰ دانشجوی آذربایجان شرقی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: بیش از یک هزار و ۴۰۵ دانشجو تحت پوشش کمیته امداد در این استان قرار گرفتند.

 ۱۴۰۰ دانشجوی آذربایجان شرقی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند

به گزارش ائل ،به نقل از تسنیم، خالد سیار صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه بیش از یک هزار و 405 دانشجو تحت پوشش کمیته امداد در استان قرار گرفتند اظهار داشت: حدود 350 نفر دانشجو در دانشگاه‌های سراسری، 336 دانشجوی دانشگاه آزاد، 378 دانشجوی دانشگاه پیام نور و 144 دانشجوی دانشگاه‌های علمی و کاربردی و غیر انتفاعی تحت پوشش کمیته امداد استان هستند.

وی افزود: با در نظر گرفتن کمک‌های موردی که در سال به دانشجویان ارائه می‌شود به طور سالیانه حدود دو میلیارد و 730 میلیون ریال به آنان شهریه پرداخت می‌شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان پرداخت کمک هزینه تحصیلی را به منظور فراهم ساختن شرایط تحصیل برای مددجویان علاقه‌مند به تحصیل عنوان کرد و گفت: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به منظور برطرف شدن بخشی از مشکلات مالی دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت صورت می‌گیرد تا آنها بتوانند با خیالی آسوده به تحصیل ادامه دهند.

وی در ادامه با اشاره به پرداخت 17 میلیارد ریال کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت اظهار داشت: بیش از 14 هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی قرار دارند که تمامی این افراد از خدمات تحصیلی این نهاد بهره‌مند هستند.

سیار با بیان اینکه توانمندسازی از طریق خدمات و حمایت‌های تحصیلی یکی از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد است، افزود: امسال حدود 17 میلیارد ریال کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت پرداخت شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***