تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

غرض ورزی پتروشیمی درباره دوچرخه سواری تبریز

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی شورای اسلامی کلان شهر تبریز ، برخورد غیرمسئولانه ی مدیران پتروشیمی تبریز را در قبال تیم دوچرخه سواری این شرکت، شرم آور خواند.

غرض ورزی پتروشیمی درباره دوچرخه سواری تبریز

به گزارش ائل  به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، سعید حاجی زاده در حاشیه ی برنامه استعدادیابی دوچرخه سواری آکادمی ورزش استان به آلاینده های خطرناک ناشی از فعالیت کارخانه پتروشیمی تبریز اشاره کرد و گفت: سهم آقایان در سلامت شهروندان تبریزی در مقابل تولید این آلاینده ها، تنها یک تیم دوچرخه سواری بود که آن را نیز دریغ کردند و با خودداری از ثبت نام تیم در تقویم 2017 فدراسیون بین المللی، دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز را از عرصه ی آسیایی و جهانی حذف نمودند.

وی تیم پتروشیمی تبریز را پرافتخارترین و برترین تیم  دوچرخه سواری ایران و آسیا نامید و گفت: جایگاه نخست ایران در دوچرخه سواری آسیا و سهمیه ی کشورمان در المپیک، تاکنون عمدتا مرهون افتخارات تیم پتروشیمی تبریز بوده است که با برخورد غیرمسئولانه ی اعضای هیئت مدیره این شرکت در حال نابود شدن است.

این عضو هیات رئیسه دوچرخه سواری استان با اشاره به اینکه اعضای هیئت مدیره شرکت پتروشیمی تبریز، عمدتا غیر بومی هستند، تصریح کرد: هرچند دلسوزی از این آقایان برای ورزش و سلامت مردم این شهر شاید انتظاری بی جا باشد اما مدیریت عالی استان و شهرستان و نیز نمایندگان مجلس باید به این مساله ورود کنند و اجازه ندهند با برخورد مغرضانه و غیرمسئولانه ی عده ای، افتخارات دوچرخه سواری تبریز به صفر ضرب شود.

حاجی زاده تاکید کرد: با دخالت مسئولان محلی، تیم دوچرخه سورای پتروشیمی تبریز حداقل با تیم داری در سطح داخلی یا رشته کوهستان، سرپا نگه داشته شود.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***