تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز اعلام کرد:

اجرای پروژه های عمرانی شهرداری تبریز با افق ۲۰۱۸

معاون فنی و عمرانی شهردارتبریز، اجرای پروژه های عمرانی شهرداری تبریز را با نظری همه جانبه به تبریز ۲۰۱۸ ارزیابی کرد.

اجرای پروژه های عمرانی شهرداری تبریز با افق ۲۰۱۸

به گزارش ائل ،  به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز , محمدحسین اسحقی بااعلام این مطلب گفت: شهرداری تبریز در سال های گذشته، اقدامات عمرانی بسیاری را مسیر استاندارد ساختن زیرساخت های عمرانی شهر انجام داده است.

وی در رابطه با اهم این پروژه ها، به احداث مسیرگشایی ها اشاره کرده و اظهارداشت: مسیر گشایی ۲۴ متری بارنج ، ۱۸ متری جماران، مسیر گشایی اتصال شهرک مرزداران به شهرک نصر باغمیشه، مسیر گشایی ۱۸ متری کرکج، مسیر گشایی ضلع شمالی باند کندرو و جاده تهران، مسیر گشایی ۱۸ متری پاسداران به شهرک ولی امر و رمپ خروجی اتوبان پاسداران  از جمله پروژه هایی است که طی چندسال اخیر توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریزاجراشده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در ادامه مرمت چندین محور تاریخی فرهنگی، احداث المان های ویژه سه ورودی شهر را قسمتی ازپروژه های تاریخی و هویتی مهم برای استقبال از تبریز ۲۰۱۸ عنوان کرده و ادامه داد: ورودی های یک شهر، به عنوان دروازه پیشرفت و نشانه ای از وضعیت عمرانی و فرهنگی ان به شمار خمی روند؛ بر این اساس شهرداری تبریز با محوریت معاونت عمرانی، اجرای این طرح ها را در صدر اولویت های خود قرار داده است.

اسحقی تصریح کرد: با موقعیتی که تبریز در سال 2018 به منزله پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی به دست آورده، امیدواریم بتوانیم اجرای پروژه های عمرانی را نیز در این مسیر مدیریت کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***