تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

با ۳ اخطاره شدن هافبک های تراکتور:

ژنرال با لشکری از غائبان در ایستگاه نفت تهران/ مصدومان و محرومان تراکتور در هفته پانزدهم

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با لشکری از مصدومان و محرومان نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را به اتمام می رساند.

ژنرال با لشکری از غائبان در ایستگاه نفت تهران/ مصدومان و محرومان تراکتور در هفته پانزدهم

به گزارش خبرنگار ائل، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز دیروز از هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور نتیجه را 2-1 به تیم سپاهان اصفهان در ورزشگاه اختصاصی خود با حضور هواداران پرشورش، واگذار کرد.

این باخت تنها طمع تلخ امیر قلعه نویی، 2 بازیکن مثمرثمر و کلیدی سرمربی تراکتورسازی تبریز دیروز با 3 اخطاره شدن، دیدار هفته پانزدهم مقابل نفت تهران را از دست دادند.

سروش رفیعی که این روزها به بمب نقل و انتقالات لیگ برتر معروف شده است، با دریافت کارت زرد در دیدار دیروز  و 3 اخطاره شدن، دیدار هفته بعد مقابل نفت را از دست داد، البته این بازیکن در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تیمش مقابل نفت و گاز گچساران را نیز از دست داده است.

دیگر بازیکنی که در دیدار با سپاهان 3 اخطاره شد، جاسم کرار محمد هافبک عراقی و همیشه پرحاشیه تراکتور بود که این بازیکن نیز دیدار با نفت تهران را از داد.

شاگردان قلعه‌نویی طبق برنامه در هفته پایانی نیم فصل لیگ شانزدهم روز یکشنبه - 5 دی ماه - در دیداری حساس میهمان نفت تهران خواهند بود.

بدین ترتیب با مصدومیت محسن بنگر، سعید آقایی و سینا عشوری، سروش رفیعی و جاسم کرار نیز به جمع بازیکنان غائبان تراکتور اضافه شدند تا ژنرال فوتبال ایران با لشکری از مصدومان و محرومان به 2 دیدار پایانی خود قبل از نیم فصل اول برود.

گفتنی است تراکتورسازان تبریزی از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور روز سه شنبه 30 آذر ماه به مصاف تیم نفت و گاز گچساران خواهد رفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***