تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

وحید امیری: استیضاح تنها راهکار سوء مدیریت آخوندی است

عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب ضمن اشاره به اینکه استیضاح تنها راهکار سو مدیریت آخوندی است، گفت: وزیر راه بجای سیاسی کاری می‌بایست قبل از طرح استیضاح، از سمت خود استعفا می‌داد.

وحید امیری: استیضاح تنها راهکار سوء مدیریت آخوندی است

به گزارش ائل ،  به نقل از فارس، وحید امیری عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب ، ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف وزیر راهو شهرسازی در دولت تدبیر و امید تصریح کرد: استیضاح تنها راهکار سو مدیریت آخوندی است.

وی ادامه داد: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با 84 امضا به هیات رئیسه مجلس تقدیم شده است که حداقل انتظار مردم از نمایندگان مجلس و هیئت رئیسه همکاری در جهت احقاق حقوق از دست رفته و خون پایمال شده کشته شدگان حادثه اتوبوس حامل سربازان فارس و از همه مهم‌تر حادثه خونین و تاسف بار قطار تبریز مشهد است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: علی‌رغم تذکرات بازرسان که تاکید بر ناکارآمدی سیستم های نصب شده بر روی قطار‌ها موسوم به ATC داشته‌اند آقای آخوندی در دیدار اخیر هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب تاکید کرده بود که سیستم ATC قابلیت هدایت قطار ولو هنگام از دست دادن حیات لوکوموتیوران را دارد .

امیری خاطر نشان کرد: آقای وزیر با تکیه بر توهمات و عدم پایبندی به گزارش بازرسان که حاکی از عدم عملکرد صحیح این سیستم بود موجبات کشته شدن هموطنانمان را رقم زد.

عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اظهار داشت: با آنکه هزاران نفر منتظر تکمیل و تحویل مسکن مهر هستند؛ آقای وزیر با «مزخرف» خواندن طرح مسکن مهر از ابتکار خود با نام طرح مسکن «اجتماعی» خبر داده بود.

وی اضافه کرد: اما هنوز در شرایطی که کمتر از شش ماه به پایان کار دولت یازدهم فرصت باقی‌ است هیچ اقدامی در راستای اجرای طرح مسکن مهر یا طرح جایگزین وی صورت نپذیرفته است. 

امیری تاکید کرد: وزیر راه بجای سیاسی کاری در حوزه مدیریتی خود با تکیه بر وجدان خویش می‌بایست قبل از طرح استیضاح خود با عذرخواهی از مردم داغدار و معرفی خود به مراجع قضایی از سمت خود استعفا می‌داد.

عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب گفت: با کمال وقاحت اقای آخوندی در پی لابی سنگین با نمایندگان مجلس در جهت پس گرفتن طرح استیضاح خود است.

این فعال دانشجویی در خاتمه بیان داشت: حداقل انتظار مردم از نمایندگان مجلس احقاق حقوق از دست رفته و تسلی خاطر بازماندگان حوادث مکرر حاصل از سو مدیریت آخوندی با پیگیری و به سرانجام رساندن استیضاح وی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***